Huawei AppGallery – atrakcyjne bonusy za pobranie z aplikacji

Huawei przygotował atrakcyjne promocje za pobranie jednej z trzech aplikacji z Huawei AppGallery. Każdy, kto zainstaluje na swoim urządzeniu aplikację Legimi, otrzyma kod na darmowego e-booka i audiobooka. Za pobranie z AppGallery aplikacji Multikino, użytkownik otrzyma 50% zniżki na zestaw kinowy z colą i popcornem, a za ściągnięcie Podcast Go – 30 dni dostępu premium za darmo.

Jak skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zalogować się na urządzeniu mobilnym Huawei przy pomocy ID Huawei. Użytkownicy, którzy nie posiadają jeszcze swojego ID Huawei, mogą je założyć wchodząc w ustawienia telefonu lub tabletu.

Następnie, każdy, kto wejdzie do sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery i do 30 czerwca ściągnie z AppGallery aplikację Legimi, otrzyma kod na darmowego e-booka i audiobooka. Do wyboru jest 20 tytułów, z czego aż 19 pozycji to pakiet e-book i audiobook, którego wartość wynosi 50 zł. Aby odebrać kod rabatowy należy kliknąć w sekcję „Prezenty”, która znajduje się na karcie aplikacji, tam sprawdzić swój kod, a potem wpisać go na stronie www.legimi.pl/huawei. Następnie należy wybrać jeden z tytułów objętych promocją i zalogować się lub zarejestrować w Legimi – pobrany e-book i audiobook pojawi się na koncie w momencie ponownego zalogowania do Legimi już z poziomu ściągniętej aplikacji.

Wśród tytułów objętych promocją znalazł się „Sezon burz” Andrzeja Sapkowskiego (w tym przypadku promocją objęty jest wyłącznie e-book) czy „Prowadź swój pług przez kości umarłych” Olgi Tokarczuk. Promocja potrwa do 30 czerwca lub do wyczerpania kodów.

Użytkownicy, którzy ściągną z Huawei AppGallery aplikację Multikino, otrzymają kod zniżkowy upoważniający do zakupu zestawu Oscar (cola + popcorn) 50% taniej. Aby odebrać swój zestaw, wystarczy odebrać kod wchodząc w sekcję „Prezenty” na karcie produktu w AppGallery, a następnie pokazać ten kod przy kasie, przy zakupie zestawu. Promocja trwa do 29 lutego – do tego dnia można również wykorzystać kod na zakup promocyjnego zestawu.

Osoby, które pobiorą z Huawei AppGallery aplikację Podcast Go, otrzymają 30-dniowy darmowy dostęp do wersji premium aplikacji. Wersja premium aktywuje się automatycznie po otwarciu aplikacji, nie jest wymagany kod aktywacyjny. Jedynym warunkiem udziału w promocji jest posiadanie urządzenia Huawei i pobranie aplikacji Podcast Go z Huawei AppGallery. Oferta jest ważna do 31 marca.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: