Reklamy

WaveNet – Targi MWC Barcelona 2020 odwołane przez organizatora

WaveNet Sp. z o.o. lider w rozwiązaniach telekomunikacyjnych i jedna z kilku polskich firm będących wystawcami na targach MWC z przykrością odwołuje zaplanowane w Barcelonie spotkania z Klientami i Partnerami.

W związku z decyzją Organizatora o anulowaniu MWC Barcelona 2020 ia tym samym uniemożliwieniem zaprezentowania najnowszego rozwiązania dedykowanego m.in. dla technologii 5G, WaveNet zaprasza do siedziby firmy na prezentację najnowszego produktu – masztu WN5.

W związku z informacją podaną przez organizatora MWC Barcelona 2020 o odwołaniu targów, pragniemy przeprosić naszych klientów i operatorów telekomunikacyjnych z Polski jak i z zagranicy. Ubolewamy, że zaplanowane w Barcelonie spotkania nie dojdą do skutku. Informujemy, że prezentacja naszego najnowszego produktu masztu WN5 będzie odbywała się w siedzibie spółki. Skontaktujemy się z wszystkimi naszymi klientami i Partnerami w celu zaproszenia ich na prezentację produktu, masztu WN5. Nasze rozwiązania i produkty są gotowe na 5G „- mówi Mariusz Minasiewicz – Wiceprezes Zarządu.

WN5 – maszt pod technologię 5G
WN5 – to estetyczna, nowoczesna i wielofunkcyjna konstrukcja masztu. Konstrukcja stworzona przez WaveNet o nazwie WN5 – oferuje bezprzewodowy zasięg, Wi-Fi, rozwiązania oświetleniowe, monitoring, ładowarki elektryczne do samochodów, skuterów, hulajnóg elektrycznych oraz wiele innych przydatnych funkcji, które
spełniają oczekiwania klientów i wpisują się w infrastrukturę inteligentnego miasta.

WaveNet Group:

***
WaveNet od 20 lat z sukcesem realizuje projekty dla branży telekomunikacyjnej. Spółka swoją działalność rozpoczęła w 1985 roku wchodząc w rynek szeroko rozumianych usług informatycznych. W roku 2000 spółka zmieniła nazwę na WaveNet i stała się pionierem w przesyle Internetu radiowego. Jako lider w implementacji i przesyle danych drogą radiową, zbudowała pierwszą własna ogólnopolską sieć. Doświadczenie WaveNet, zdobywał przy projektach realizowanych na całym świecie pracując dla operatorów telefonii stacjonarnych jak i komórkowych zarówno w krajach Europy, a także przy nietypowych projektach w Tanzanii, Arfyce Zachodniej Republice Nigru.
WaveNet, pracuje nad innowacyjnymi i strategicznymi projektami z firmami i operatorami telefonii komórkowych m in takimi jak: Play – P4, http://www.play.pl , Orange Polska, http://www.orange.pl, T-Mobile Polska, http://www.t-mobile.pl, Plus – Polkomtel, http://www.plus.pl , MTC – http://www.mts.ru, B+W TELECOM, Beeline, Ukrtelekom i inni.

Reklamy


Categories: Rynek, Newsy, Wydarzenia

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: