Xiaomi Mi 10 – premiera super-smartfona multimedialnego w Chinach

Dzisiaj w Chinach odbyła się premiera smartfonów z serii Mi 10 – Mi 10 oraz Mi 10 Pro. Jest ona jedną z pierwszych, w której zastosowano układ Qualcomm Snapdragon 865.

Xiaomi Mi 10

Smartfony zostały wyposażone w obiektyw o rozdzielczości 108MP, który może nagrywać obraz w 8K oraz dwa głośniki stereo. Mi 10 Pro uzyskał wynik 124 dla aparatu i 76 dla dźwięku w DXoMark. Ten wynik uplasował Mi 10 Pro na pierwszym miejscu zarówno w kategorii „aparat”, jak i „dźwięk”.

Więcej informacji na temat tych urządzeń znajduje się pod linkiem: tutaj.

Globalna premiera tych telefonów została przesunięta. Poniżej oświadczenie firmy w tej sprawie:

Xiaomi rozumie decyzję GSMA o odwołaniu Mobile World Congress w Barcelonie. Z uwagi na bezpieczeństwo pracowników, partnerów oraz gości Xiaomi, co jest naszym najwyższym priorytetem, zdecydowaliśmy o przesunięciu terminu globalnej premiery najnowszej, flagowej serii Mi 10, która była zaplanowana na 23 lutego 2020 roku, dzień przed MWC.
Konferencję w Europie, na której zaprezentujemy serię Mi 10 oraz inne produkty, zorganizujemy w późniejszym terminie. Serdecznie dziękujemy naszym fanom, mediom, partnerom i użytkownikom za ich wsparcie w tym trudnym czasie.
Dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość.
#NoMiWithoutYou
O dacie europejskiej premiery będziemy informować w osobnej wiadomości.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: