Huawei Mate 30 Pro w świetnej cenie z bogatym wachlarzem korzyści

Od 14 lutego najnowszy flagowy smartfon w portfolio marki, Huawei Mate 30 Pro, można kupić w nowej cenie – 2999 zł. Promocja jest ograniczona w czasie – trwa do 23 lutego lub do wyczerpania zapasów i obowiązuje w największych sklepach z elektroniką użytkową: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, Neonet i X-kom, w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl oraz w firmowym sklepie Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie.

Huawei Mate 30

Osoby, które zdecydują się na zakup urządzenia w okresie trwania promocji, otrzymają bogaty wachlarz korzyści: bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds 3 za 1 zł, opaskę Huawei Band 4 za 1 zł oraz ochronę ekranu przez 6 miesięcy.

Niezależnie od lutowej oferty, do 29 marca, przy zakupie Mate 30 Pro, obowiązuje specjalna promocja – klienci kupujący nowego flagowca mogą odsprzedać stary telefon, do którego wyceny Huawei doliczy bonus w wysokości 500 zł. Promocja ta obowiązuje zarówno w sklepach własnych Huawei, jak i u partnerów handlowych i dotyczy także tych osób, które kupią telefon między 14 a 23 lutego.

Huawei Mate 30 Pro

W celu skorzystania z promocji, klient musi aktywować zakupiony Mate 30 Pro w określonym w regulaminie czasie. Następnego dnia po aktywacji, na stronie https://consumer.huawei.com/pl/trade-in można uzyskać kod promocyjny. Kolejny krok to odwiedziny strony Trade-in Partnera (https://huawei.asgoodasnew.com/pl/) i wycena starego telefonu. Po wprowadzeniu kodu promocyjnego, wycena starego urządzenia zostanie powiększona o 500 zł. Nastęnie kurier współpracujący z Trade-in Partnerem odbierze stare urządzenie w dogodnym miejscu i czasie. Po sprawdzeniu stanu starego urządzenia, Trade-in Partner wykona przelew na konto klienta. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie na stronie https://huawei.asgoodasnew.com/pl/.

Huawei Mate 30 Pro

 Smartfon naszpikowany innowacjami

Huawei Mate 30 Pro to najnowszy flagowy smartfon marki, wyposażony w najbardziej zaawansowany procesor w historii Huawei – Kirin 990 oraz w innowacyjny aparat główny z czterema obiektywami: główny 40 MP, szerokokątny 40 MP, teleobiektyw 8 MP i obiektyw 3D z wykrywaniem głębi. System ten wspierany jest przez technologię SuperSensing Cine Camera, a obiektyw główny i szerokokątny wyposażone zostały w superczuły sensor o wysokiej wartości ISO 512000, który umożliwia rejestrowanie filmów o rozszerzonym zakresie dynamiki, a także w superzwolnionym tempie 7680 klatek na sekundę. Obsługuje także filmy poklatkowe 4K Ultra-Wide-Angle, nawet w bardzo słabym świetle.

Teleobiektyw w aparacie głównym Mate 30 Pro, o rozdzielczości 8 MP, zapewnia 3-krotny zoom optyczny, 5-krotny zoom hybrydowy i 30-krotny zoom cyfrowy, a także optyczną stabilizację obrazu (OIS).

Huawei Mate 30 Pro jest pierwszym smartfonem Huawei całkowicie opartym o ekosystem Huawei. Ekosystem składa się z warstwy technologicznej (HMS core) oraz zestawu usług Huawei Mobile Services, w skład których wchodzą m.in. Chmura Huawei, Motywy, ID Huawei, Przeglądarka i autorski sklep z aplikacjami AppGallery.

źródło: Huawei

Czytaj też: Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro – najpotężniejsze smartfony w historii firmy w Polsce i naszych rękach

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: