Reklamy

Rozrywkowe FERIE LEGO GAMES w Sadyba Best Mall

Z okazji ferii zimowych galeria Sadyba Best Mall organizuje rozgrywki Lego Games, zwieńczone Turniejem Gier z nagrodami. Strefa gier, w której nie zabraknie atrakcji dla dzieci i ich rodziców, będzie otwarta od 18 do 22 lutego w godzinach 11:00 – 19:00.

Podczas ferii zimowych w Sadyba Best Mall na wszystkich czeka dobra zabawa. Aby umilić najmłodszym wolny czas, na parterze galerii zostanie utworzona specjalna przestrzeń Lego Games podzielona na cztery strefy. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Pierwsza przestrzeń to strefa turniejowa przeznaczona dla osób w wieku od 6 do 13 lat biorących udział w turnieju nowej gry wideo Lego Przygoda 2. Wielostopniowe eliminacje i rozgrywki wyłonią zwycięzców, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody – zestawy klocków Lego. W strefie wolnego grania dzieci i rodzice będą mieli okazję poćwiczyć swoje umiejętności podczas gry na standach, mając do wyboru 8 gier. Z kolei strefa Duplo to królestwo najmłodszych, na których będą czekały baseny wypełnione klockami Lego Duplo. W zaaranżowanej przestrzeni znajdzie się również strefa budowania z klocków Lego.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

***

SADYBA BEST MALL

Warszawska galeria handlowa Sadyba Best Mall znajduje się w prestiżowym sąsiedztwie Traktu Królewskiego prowadzącego do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina–Jeziorny.

Reklamy


Categories: Rynek, Konkursy, Newsy, Rozrywka 50+, Złap Okazję

Tags: ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: