Huawei: konkurs – wygraj kupon rabatowy na zakup plecaka

Huawei przygotował konkurs, w którym do wygrania są kupony rabatowe uprawniające do zakupu wielofunkcyjnego plecaka w cenie 9 złotych w sklepie internetowym huawei.pl. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wybrać jeden z trzech modeli laptopów Huawei (MateBook X Pro, Matebook D 14 2020, MateBook D 15 2020) oraz wskazać dwie niezbędne rzeczy, poza komputerem, bez których uczestnik nie wyobraża sobie podróży. Konkurs trwa do 23 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy opublikować swój post w komentarzu w wątku na stronie Społeczności Huawei pod adresem:
https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_18266/. Każdy uczestnik konkursu może stworzyć i wysłać dowolną liczbę postów w trakcie trwania konkursu.

 

Spośród nadesłanych postów, komisja konkursowa kierując się kryterium oryginalności oraz kreatywności wybierze 400 postów, których autorzy zostaną nagrodzeni. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani poprzez wiadomość prywatną przesłaną w Społeczności Huawei.

Kupon rabatowy jest ważny przez 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania kodu. Kupon rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi w oficjalnym sklepie internetowym marki – huawei.pl.

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_18266/

O Huawei Consumer Business Group

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: