Tańsze przejazdy za autostradę z Autopay i Revolut

Nowi użytkownicy Autopay, którzy jako metodę płatności ustawią kartę Revolut, mogą zyskać łącznie do 30 zł zwrotu za dwa przejazdy AmberOne Autostradą A1. Promocja trwa do 8 marca.

Autopay

Revolut, aplikacja mobilna do codziennych finansów, z której korzysta 10 milionów użytkowników w Europie, łączy siły z Autopay systemem do szybkich i automatycznych płatności online na autostradach. W ramach wspólnej akcji nowi użytkownicy Autopay, którzy jako źródło płatności ustawioną mają kartę Revolut, mogą zyskać łącznie do 30 zł zwrotu za dwa przejazdy na autostradzie A1 (AmberOne) na odcinku między Toruniem a Gdańskiem. Promocja trwa do 8 marca.

Do promocji może przystąpić każdy nowy użytkownik Autopay, który po założeniu konta w Autopay doda kartę Revolut jako źródło płatności automatycznych i zaakceptuje regulamin promocji w aplikacji mobilnej Autopay.

W ramach promocji Autopay zwróci użytkownikowi równowartość 20% transakcji na kartę Revolut, maksymalnie za dwa przejazdy. Wartość pojedynczego zwrotu nie może być większa niż 15 zł i nie mniejsza niż 1 zł. Środki zostaną zwrócone użytkownikowi Autopay na rachunek przypisany do karty Revolut.

Przykład: koszt podróży autem osobowym odcinkiem Rusocin – Nowa Wieś, czyli od Gdańska do Torunia, w obu kierunkach wynosi 59,8 zł. Korzystając z promocji będzie można zaoszczędzić niemal 12 zł na tej trasie.

“Nasze rozwiązanie płatności automatycznych Autopay przyniosło już ulgę setkom tysięcy podróżujących. Umożliwiając automatyczne opłaty za przejazdy autostradą, Autopay uwalnia od kolejek przed autostradowymi bramkami i frustracji związanej ze staniem w korkach” – zwraca uwagę Miłosz Kurzawski, prezes Autopay.

“Klienci Revolut mogą analizować i zarządzać swoimi wydatkami na transport bezpośrednio w aplikacji. Ich istotnym elementem są opłaty za autostrady. W sezonie urlopowym obserwujemy podwyższone wolumeny transakcji klientów Revolut na autostradach w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech i Chorwacji. W lipcu i sierpniu nasi klienci zostawili tam na bramkach ponad 2 miliony złotych. Revolut i Autopay to sprawdzeni partnerzy w podróży. Życzymy Autopay szybkiej ekspansji na inne rynki w Europie“ – mówi Karol Sadaj, country manager Revolut w Polsce.

Promocja Autopay “Oszczędzaj z kartą Revolut” trwa do 8 marca lub do momentu wyczerpania limitu nagród.

Jak założyć konto w Autopay by skorzystać z promocji?

Aby przejechać autostradą bez zatrzymywania się przy bramkach, należy na stronie autopay.pl lub w aplikacji Autopay założyć swoje konto, zaakceptować regulamin promocji w aplikacji, następnie dodać swój pojazd (markę i nr rejestracyjny) oraz kartę płatniczą Revolut, z której środki za przejazd zostaną pobrane automatycznie. Podczas podróży nie trzeba uruchamiać aplikacji, ani nawet mieć przy sobie telefonu, na który została pobrana aplikacja. Zainstalowane na bramkach urządzenia odczytują tablicę rejestracyjną i automatycznie podnoszą szlaban (tzw. videotolling).

Autopay to pierwsza metoda płatności za przejazd autostradą, która nie wymaga instalowania dodatkowych urządzeń oraz dokonywania płatności „z góry”.

Jak założyć konto w Revolut by odebrać darmową dostawę karty?

Wystarczy wejść na dedykowaną stronę promocji Revolut dostępną pod tym linkiem i podać na niej swój numer telefonu. W ciągu kilku chwil, na podany numer telefonu przyjdzie wiadomość SMS z linkiem do pobrania aplikacji ze sklepu Play albo AppStore.

Gdy konto zostanie utworzone i weryfikacja zakończona (tzw. KYC), należy przejść do bezpłatnego zamawiania karty (zamiast standardowej opłaty 10 zł).

Następnie należy zweryfikować tożsamość za pomocą dokumentu ze zdjęciem: dowodem bądź paszportem. Revolut nie podpisuje żadnych papierowych umów ani nie wysyła kurierów. Cały proces zakładania konta odbywa się w aplikacji mobilnej i wymaga weryfikacji tożsamości na podstawie zdjęć.

Ostatni krok to weryfikacja konta, poprzez przelanie na konto Revolut 20 zł do późniejszego wykorzystania.

* * *
O Autopay
Autopay to system do szybkich i automatycznych płatności online i offline, stworzony przez Blue Media – spółkę technologiczną, która już od 1999 r. sukcesywnie wdraża kolejne innowacyjne rozwiązania w obszarze usług płatniczych i finansów, z których korzystają miliony Polaków i Europejczyków. System działa na autostradach A1 oraz A4 Katowice – Kraków.

źródło: Blue Media

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: