IEM Katowice 2020 – Acer Store obniża ceny

Wielkimi krokami zbliża się IEM Katowice 2020, czyli wielkie święto esportu i gamingu. Z tej okazji na Acer Store obniżono ceny wielu produktów, a w szczególności sprzętu gamingowego. Laptopy Acer Nitro 7, czy też Predator Helios 300 można zakupić aż 1000 zł taniej. Są też specjalne oferty dla studentów.

Esportowa rywalizacja w ramach IEM Katowice 2020 rozpocznie się już 24 lutego. W ostatni weekend miesiąca katowicki Spodek oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe odwiedzą tysiące osób. W Acer Store obniżono ceny wielu produktów, w tym laptopów gamingowych. Niektóre z nich można otrzymać w cenie niższej aż o 1000 zł.

Kupując nieprzecenione produkty warto natomiast skorzystać ze zniżki studenckiej. W niektórych przypadkach jest ona bardziej opłacalna niż okresowe rabaty. Na przykład monitor gamingowy Nitro EI431CRP jest dostępny w cenie 2999 zł (obniżka o 200 zł), natomiast ze zniżką studencką można zakupić go w cenie 2719 zł (obniżka aż o 479 zł).

Najlepsze oferty z okazji IEM Katowice 2020 w Acer Store

Laptopy gamingowe

Gamingowy Nitro 7 waży niecałe 2,5 kilograma i ma niecałe 2 cm grubości, dzięki czemu można bez problemu zabrać go w dowolne miejsce. W droższych modelach najwyższą wydajność wirtualnej rozgrywki gwarantuje procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji oraz karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti pracująca w oparciu o nagradzaną i niezwykle wydajną architekturę Turing.
Model Predator Helios 300 w wyjątkowo obniżonej cenie wyposażono w kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2060, która gwarantuje dobrą relację ceny do jakości. Laptop wyposażono w ekran o czasie reakcji 144 Hz oraz technologię AeroBlade 3D czwartej generacji.
Najważniejszą cechą Tritona 300 jest wydajność układu chłodzenia, którą gwarantuje AeroBlade 3D czwartej generacji. To autorska technologia Acer, która ogranicza hałas i usprawnia przepływ powietrza. Ponadto w dostępnym wariancie laptop posiada dysk SSD o pojemności 1 TB, który pomieści zadowalającą ilość danych z gier. Dobre dostosowanie sprzętu do konkretnego gracza ułatwia natomiast skorzystanie z aplikacji PredatorSense. Triton 300 został wyposażony w kartę graficzną GTX 1650.

Pozostałe laptopy w wyjątkowych cenach

Monitory dla graczy
Monitory, które warto kupić ze zniżką studencką
Dostawa produktów zakupionych w Acer Store jest bezpłatna. Kupującym przysługuje możliwość zwrotu zakupionego sprzętu do 14 dni. Zniżka -15% dla studentów nie łączy się z innymi rabatami.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl