Strefa Samsung z najnowszymi produktami w Suntago Wodny Świat – Park of Poland

Już 20 lutego odbędzie się oficjalne otwarcie największego zadaszonego parku wodnego w Europie – Suntago Wodny Świat, będącego pierwszym etapem projektu Park of Poland. Dzięki specjalnej strefie Samsung, goście Suntago będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami firmy, takimi jak jak smartfon Galaxy S20 czy oczyszczacz powietrza Samsung Cube.

  • W Suntago Wodny Świat znajduje się strefa Samsung, gdzie można zapoznać się najnowszymi technologami firmy, takimi jak obraz w 8K czy lodówka Family Hub™.
  • W strefie Samsung będzie można też przetestować najnowsze smartfony z serii Galaxy S20 czy oczyszczacz powietrza Samsung Cube.
  • Suntago Wodny Świat to wodny park rozrywki, który oferuje atrakcje, takie jak zjeżdżalnie, sauny czy baseny w tropikalnej temperaturze 32 stopni Celsjusza.
Suntago Wodny Świat

Suntago Wodny Świat to obiekt nie tylko dla wielbicieli tropików, ale również innowacyjnych rozwiązań, więc nie mogło tam zabraknąć firmy Samsung. W specjalnej strefie Samsung  zwiedzający będą mogli zapoznać z najnowszymi technologiami firmy. Zapierające dech w piersiach wrażenia wizualne zapewni innowacyjny telewizor QLED 8K, a dzięki lodówce Family Hub™ zwiedzający będą mogli sprawdzić funkcje inteligentnego zarządzania domem, takie jak tworzenie listy zakupów na multimedialnym ekranie. Goście parku będą mieli też szansę premierowo przetestować najnowsze smartfony z serii Galaxy S20, które wprowadzają zupełnie nowe doświadczenia i możliwości w fotografii mobilnej. Ponadto dostępny będzie także nowy oczyszczacz powietrza Samsung Cube, który wyróżnia się na tle innych modeli, sześciennym kształtem oraz eleganckim, minimalistycznym designem.

– Cieszymy się, że możemy być sponsorem strategicznym tej unikatowej na skalę europejską inwestycji. W Suntago Wodny Świat goście będą mieli szansę nie tylko zrelaksować się niczym na egzotycznej wyspie, lecz także w nowoczesnej strefie Samsung  poznać najnowsze rozwiązania firmy, które mogą okazać się nieocenioną pomocą w codziennych obowiązkach – powiedział Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska.

W Suntago na odwiedzających gości czekać będzie tropikalna temperatura na poziomie 32 stopni Celcjusza oraz wiele atrakcji, miedzy innymi 32 zjeżdżalnie, 10 saun, maszyna Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem, basen z falą, rwąca rzeka czy 740 palmy przywiezione z egzotycznych zakątków świata.

źródło: Samsung

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: