Videobar Poly Studio X – przekształca dowolny pokój w profesjonalną salę konferencyjną

Plantronics, Inc. („Poly” – dawniej Plantronics and Polycom), ogłosiła, że jest w stanie dostarczyć każdej europejskiej firmie rozwiązania do przeprowadzania telekonferencji na platformie Zoom Room w ciągu dwóch dni. Jest to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Starin, wiodącym dystrybutorem multimedialnych urządzeń audio i wideo. Videobar Poly Studio X, wspierający natywnie aplikację Zoom, będzie jednym z pierwszych urządzeń, które zostaną dostarczone europejskim klientom w ramach współpracy.

Specjalnie zaprojektowane videobary Studio X, dzięki prostej konfiguracji plug-and-play, pozwalają przekształcić dowolny pokój spotkań w profesjonalną salę konferencyjną za pomocą jednego kliknięcia. Sprawia to, że korzystanie z technologii do wideokonferencji jest intuicyjne, proste i przyjemne.

Nasze rozwiązania nowej generacji zapewniają, że komunikacja w firmie jest wartościowa, konstruktywna i wspiera produktywność” – powiedział Nick Tidd, vice president, global channel sales, Poly. „Stworzyliśmy Poly Studio X, aby zapewnić jak najprostszą współpracę w ramach Zoom Rooms. Ogłoszona dziś inicjatywa gwarantuje błyskawiczne wdrożenie Zoom Rooms wśród europejskich klientów i wpisuje się w naszą wspólną wizję pracy, która jest oparta na współpracy, przyjemna i wydajna„.

Zoom od dawna współpracuje z Poly, a także z Starin, by dostarczać najlepsze rozwiązania do wideokonferencji” – powiedział Jeff Smith, head of Zoom Rooms w Zoom. „Klienci co raz częściej wykorzystują platformę Zoom Room do zarządzania wideokonferencjami, a Poly Studio X to technologia gwarantująca najwyższą jakość współpracy”.

Ekspresowa dostawa urządzeń Poly Studio X dzięki Starin będzie dostępna już dziś na terenie całej Europy. Kolejne urządzenia Poly będą w ciągu najbliższych miesięcy systematycznie uzupełniały ofertę dystrybutora. Pozwoli to stworzyć kompletne portfolio technologii do sal konferencyjnych, w którym znajdą się zarówno klasyczne Poly Studio USB, rozwiązanie Poly G7500 All-in-one, a także rodzina telefonów konferencyjnych Poly Trio.

Jednym ze strategicznych celów Starin jest wsparcie klientów poszukujących skutecznych rozwiązań jednolitej komunikacji (UC) typu plug-and-play, a Poly Studio X cieszy się wśród nich wyjątkowym powodzeniem” – powiedział Bobby Swartz, prezes firmy Starin. „Nasze partnerstwo z Poly wzmacnia rozwój Starin na rynku europejskim, ale również wspiera naszą rolę jako wartościowego partnera dla platformy Zoom, a także ugruntowuje pozycję jako czołowego dostawcy rozwiązań UC na świecie.

Źródło: Poly

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: