Xblitz G550 – uchwyt samochodowy z funkcją ładowania bezprzewodowego

Na rynku zadebiutował uchwyt samochodowy na smartfon z funkcją ładowania bezprzewodowego Xblitz G550. Jest to kolejny model z serii uchwytów samochodowych na telefony Polskiej marki Xblitz, który znajduje się w jej ofercie.

Xblitz G550

Urządzenie to posiada czujnik zbliżeniowy, dzięki któremu uchwyt otwiera swoje skrzydełka automatycznie po zbliżeniu do niego telefonu, a następnie zacieśnia je na smartfonie. Umieszczone w uchwycie urządzenie mobilne będzie ładowane bezprzewodowo, o ile wspiera ono tą technologię. Dzięki mocnemu klipsowi z dwoma różnymi ustawieniami zacisku, uchwyt można zamontować na niemal każdej kratce wentylacyjnej samochodu. Głowicę urządzenia Xblitz G550 można obracać w zakresie 360 stopni, co na łatwe ustawienie wygodnej pozycji dla każdego kierowcy.

Xblitz G550

Xblitz G550 to nieco tańsza alternatywa dla starszego brata – modelu Xblitz G650, który mimo krótkiej obecności na rynku zdążył stać się jednym z najlepiej sprzedających się urządzeń tego typu. Podstawową różnicą między uchwytami jest fakt, że Xblitz G550 nie posiada dodatkowego mocowania do montażu na szybie pojazdu.

Xblitz G550

Urządzenie zostało wycenione na 89 zł i można je zakupić na stronie producenta oraz w popularnych sieciach handlowych.

źródło: Xblitz

One thought on “Xblitz G550 – uchwyt samochodowy z funkcją ładowania bezprzewodowego

  • 16 marca 2020 o 11:10
    Permalink

    bardzo fajny i przydatny uchwyt, działa dobrze, dobrze trzyma telefon.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: