HONOR 9X Pro i View 30 Pro – nowe smartfony z Huawei AppGallery

Podczas konferencji transmitowanej na żywo online marka HONOR umocniła swoją strategię Internetu Rzeczy wprowadzając na rynek nową linię produktów. Jednym z nowych urządzeń będzie HONOR 9X Pro, pierwszy smartfon w portfolio marki z preinstalowanym sklepem Huawei AppGallery. Premiera ta jednocześnie wiąże się ze startem inteligentnego, mobilnego ekosystemu dla użytkowników urządzeń HONOR.

Firma ogłosiła także światową dostępność HONOR View 30 Pro, pierwszego smartfonu marki wyposażonego w procesor Kirin 990 5G, a także zupełnie nowej serii MagicBook składających się z dwóch kompaktowych laptopów z mocną specyfikacją. Do portfolio dołącza także zestaw słuchawek True Wireless Stereo (TWS) HONOR Magic Earbuds, stworzonych dla entuzjastów fitnessu. Nowością będą zupełnie odmienia linia pasków do HONOR MagicWatch 2 – EasyFit wraz z dodatkowymi funkcjami śledzenia treningu. Aby osiągnąć założone dla ekosystemu HONOR efekty wśród młodych ludzi na całym świecie, przeprowadzone badanie trendów przez firmę Canalys.

Raport Intelligent living in Europe prognozuje, że dostawy smart urządzeń w Europie mają przekroczyć 500 milionów sztuk w 2023 r., podczas gdy w 2019  r. wyniosły 436 milionów. W okresie między 2020 a 2023 rokiem, rynek urządzeń inteligentnych wzrośnie o 3,5% wg. CAGR. Największy wzrost ma być odnotowany w kategorii smart audio, w tym inteligentnych głośników.

Prezes HONOR Global George Zhao skomentował: “Nasze wyjątkowe portfolio nowatorskich i inteligentnych urządzeń rozszerza ekosystem Internetu Rzeczy i kreuje wszechobecne i spójne doświadczenie dla naszych klientów na całym świecie. Według badania Canalys1, 41 proc. respondentów nosi przy sobie więcej niż jedno inteligentne urządzenie w pracy lub poza domem. Gdy użytkownicy są w domu, odsetek ten wzrasta do 68%. To pokazuje właśnie wzrost zapotrzebowania na coraz bardziej inteligentne i cyfrowe doświadczenia. Produkty HONOR, takie jak wearables i laptopy są teraz odpowiedzią na te potrzeby.

HONOR 9X Pro

HONONR 9X Pro: nadzwyczajne doświadczenie z ekskluzywnymi aplikacjami od Huawei AppGallery

Wyposażony w procesor Kirin 810 7nm z AI, potrójny aparat 48MP i ekran HONOR FullView 6,59” HONOR 9X Pro oferuje użytkownikom jeszcze więcej doznań oferowanych za sprawą zwiększonej wydajności, gier i jakości zdjęć. Procesor Kirin 810 AI działa na nowej architekturze Huawei pozwalającej na projektowanie bardziej zaawansowanych aplikacji. Co więcej, układ graficzny zamontowany w smartfonie to Mali-G52 wspierający Kirin Gaming+. Technologia zapewnia jeszcze większą płynność w grach. Za odprowadzanie ciepła zaś odpowiada wodny system chłodzenia, zapewniając niezakłóconą rozrywkę.

Huawei AppGallery zainstalowana w HONOR 9X Pro zapewnia dostęp do szeregu aplikacji z segmentu zdrowia, rozrywki, muzyki i fotografii. Dzięki bezpieczeństwu, które zapewnia platforma  użytkownicy mogą w prosty sposób instalować aplikacje, które dopełniają ich styl życia. HONOR 9X Pro ma także zainstalowanego wirtualnego asystenta – Huawei Assistant, który pomaga użytkownikom w wyszukiwaniu informacji i w dostępnie do zainstalowanych aplikacji. Do użytku posiadaczy HONOR 9X Pro oddano funkcję SmartCare, która zapewnia łatwy dostęp do zakładek giełdowych i sportowych obejmujących ponad 150 wydarzeń sportowych oraz ponad 150 najważniejszych giełd.

HONOR 9X Pro będzie dostępny we Francji, Niemczech, Niderlandach, Egipcie, Królestwie Arabii Saudyjskiej oraz Malezji od marca 2020 w sugerowanej cenie 249€.

HONOR View 30 Pro: pionierska technologia 5G, przełomowy aparat Matrix dla zachwycających zdjęć oraz filmów w jakości kinowej

 Wyposażony w najnowszy procesor Kirin 990 oraz pionierską technologię 5G HONOR View 30 Pro pozwoli na korzystanie z technologii 5G w smartch domach, podróży i grach. Wbudowana potrójna kamera z technologią SuperSensing posiada główny obiektyw 40 Mpix Sony IMX600, 12 megapikselowy obiektyw szerokokątny Cine-Lens oraz 8 Mpix aparat z teleobiektywem. Aparat pozwoli na wykonywanie niezwykle ostrych fotografii, a dzięki 12 megapikselowemu obiektywowi z sensorem 16:9 pozwoli na nagrywanie filmów w jakości kinowej.

źródło: HonorCategories: Bez kategorii, Newsy, Technologia, telefon

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: