Reklamy

W aplikacjach Cinkciarz.pl zapłacisz już BLIK-iem

Jedna z najpopularniejszych metod płatności w Polsce jest już dostępna dla klientów Cinkciarz.pl korzystających z aplikacji mobilnych do wymiany walut i przekazów pieniężnych.

Metoda płatności, która zmieniła oblicze bankowości mobilnej w Polsce i przekonała do siebie ponad 7,6 miliona użytkowników, jest od dzisiaj dostępna w aplikacjach Wymiana Walut i Przekazy Pieniężne na iOS i Androida. Użytkownicy fintechu mogą zapłacić BLIK-iem w polskich złotych za transakcje wymiany walut i przekazów pieniężnych czy doładowanie portfela walutowego. Niecały miesiąc temu ta sama metoda płatności została uruchomiona dla transakcji wykonywanych przez stronę internetową.

BLIK jest dostępny dla klientów większości głównych banków w Polsce i poza posiadaniem konta wymaga jedynie ściągnięcie aplikacji mobilnej banku, gdzie potwierdza się sześciocyfrowy kod. Warto zawczasu sprawdzić, czy bank nakłada jakiekolwiek limity na takie transakcje, aby uniknąć niespodzianki podczas płatności.

Cinkciarz.pl udostępnia swoim klientom aż pięć aplikacji mobilnych. Najpopularniejsza z nich, służąca do wymiany walut, świętowała w ubiegłym roku przekroczenie imponującego progu miliona pobrań z Google Play. Za jej pomocą klienci mogą wymieniać aż 27 walut po atrakcyjnych kursach, opłacając zamówienie jedną z wygodnych i ekspresowych metod płatności, do których właśnie dołączył BLIK.

Aplikacja Wymiana Walut na urządzenia z Androidem jest dostępna w Google Play. Wersję na system iOS można pobrać z App Store.

Usługi płatnicze świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

źródło: Cinkciarz.pl

Reklamy


Categories: Rynek, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, Newsy, Płatności

Tags: ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: