Xblitz S4 – dyskretna kamera samochodowa

Na rynku zadebiutował nowy wideorejestrator jazdy marki Xblitz – Xblitz S4. Kamera samochodowa ta została zaprojektowana z myślą o poręczności prostocie użytkowania. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów i nie posiada żadnych zbędnych elementów – na obudowie znajdują się port zasilania, miejsce na kartę pamięci, mikrofon, przycisk służący do ochrony nagrania oraz obiektyw kamery.

Xblitz S4

Konfiguracja urządzenia odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji na telefon, której można użyć też do oglądania filmów nagrywanych przez kamerę „na żywo” lub zapisanych w pamięci urządzenia. Wideorejestrator ten nagrywa w rozdzielczości Full HD, a kąt widzenia jego obiektywu wynosi 140 stopnie. W miejsce standardowego zasilania przez akumulator, Xblitz S4 ma wbudowane super kondensatory. Pozwalają one na dalsze funkcjonowanie urządzenia po wyłączeniu silnika samochodu, dzięki czemu kamera samochodowa może bezpiecznie zapisać swoje ustawienia i bezpiecznie przejść w stan spoczynku.

Xblitz S4 można nabyć na stronie producenta za 299,00 zł.

One thought on “Xblitz S4 – dyskretna kamera samochodowa

  • 14 października 2020 o 23:07
    Permalink

    Niewielki rozmiar, dobra jakość obrazu oraz intuicyjna obsługa. Jestem bardzo zadowolony. Ta firma jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: