Huawei AppGallery – podziel się opinią o jednej z 25 aplikacji i wygraj Punkty Huawei

Huawei zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie konkursu „Skomentuj i wygraj”, w którym użytkownicy sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery mogą otrzymać Punkty Huawei. Aby wziąć udział w akcji, należy pobrać, ocenić i skomentować jedną z 25 wskazanych aplikacji w AppGallery. Łączna pula nagród to aż 25 tysięcy Punktów Huawei. Konkurs potrwa do 31 marca 2020 roku.

 Huawei dynamicznie rozwija swój autorski sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, a konkurs „Skomentuj i wygraj” ma zachęcić użytkowników do aktywnego korzystania z oferty sklepu. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie ID Huawei, a w kolejnych krokach – pobranie aplikacji, ocena i komentarz będący odpowiedzią na pytanie „Jak dana aplikacja pomaga mi w codziennym życiu?”.

Uczestnik może skomentować każdą z 25 aplikacji zaproponowanych w konkursie. Autorzy pierwszych 200 komentarzy pod każdą ze wskazanych aplikacji otrzymają 5 Punktów Huawei. Punkty te można wykorzystać do zakupów w AppGallery, w Chmurze Huawei oraz Motywach Huawei. W przypadku, gdy jeden użytkownik skomentuje tę samą aplikację więcej niż jeden raz, będzie to traktowane jako jedno zgłoszenie do konkursu.

Aplikacje, które można oceniać w ramach konkursu, to: Aliexpress, Asphalt 9: Legends, AutoMapa, Blix, Booking.com, CCC, Empik Foto, Gazeta.pl, InPost, Krokomierz, Legimi, Nitro Nation Drag & Drift, Player, Podcast Go, Pogoda Onet, Radio ZET, RMF FM, Snapchat, SQUID, Tales of Wind, TIDAL, TikTok, World of Kings, WP Poczta oraz Yanosik.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: