QooCam 8K – najmniejsza kamera 8K 360° na świecie

Poznajcie QooCam 8K najmniejszą kamerę 8K 360° na świecie, która jeszcze bardziej zwiększy Waszą kreatywność.

QooCam 8K

QooCam 8K jest w stanie uchwycić oszałamiające zdjęcia w rozdzielczości 8K przy 30 klatkach na sekundę i 4K przy 120 klatkach na sekundę dzięki czujnikowi o rozmiarze 1 / 1,7 cala. Jest to pierwsza na świecie kamera 360°, która osiąga jakość obrazu na poziomie matryc APS-C. Dzięki ekranowi dotykowemu o rozmiarze 2,4 cala QooCam 8K jest wystarczająco mała, aby zmieścić się w kieszeni, a także wystarczająco mocna, aby dzielić się z innymi najlepszymi momentami w dowolnym miejscu i czasie.

8K – większa rozdzielczość wideo niż w konsumenckich kamerach VR

Kamera rejestruje materiał w rozdzielczości 7680×3840 przy 30 klatkach na sekundę (10 bit, H.265, 200Mbps (max). Cztery razy większa rozdzielczość niż z kamerach 4K lub 2 razy większa od kamer 5.6K

4K 120 fps, większa ilość klatek na sekundę

3840×1920 przy 120 klatek na sekundę, tworząc najlepszy filmowy film w zwolnionym tempie 360. Deskorolka, paralotniarstwo, motocykl, wspinaczka, jazda na rowerze, jazda na nartach, surfing… płynnie rejestruj chwile życia i zamień je w epickie zwolnione tempo.

QooCam 8K

SuperSteady – płynniejsza i doskonała stabilizacja

Dzięki 6-osiowemu żyroskopowi, czujnikowi IMU i zaawansowanej technologii stabilizacji opatentowanej SuperSteady z QooCam 8K pomaga uchwycić płynne, stabilne nagrania w każdej sytuacji. Od codziennego do ekstremalnego filmowania, pożegnaj się z gimbalem i zabierz QooCam 8K na przygodę.

Przetwornik 1/1.7″ 20MP, profesjonalnej jakości

Efektywny obszar czujnika QooCam 8K stanowi 246% pierwszej generacji QooCam i zdjęcie 20 Mpx dla każdego obiektywu. Lepsza światłoczułość, wyższy stosunek sygnału do szumu i wyższa rozdzielczość.

Najwyższa elastyczność w edycji wideo

Dzięki bardziej szczegółowej zachowanej i wyższej rozdzielczości, wideo 8K pozwala powiększać, przeciągać, przycinać, pokolorować lub modyfikować, a jednocześnie uzyskać niesamowite, zwykłe wideo 4K, które możesz z dumą udostępniać.

Jakość obrazu APS-C to rzeczywistość dzięki Realtime Raw+

W trybie Realtime Raw+ aparat rejestruje szybką serię zdjęć DNG, wyrównuje je i łączy algorytmicznie w celu uzyskania jednego 16-bitowego DNG i JPG, co powoduje mniej szumów, większy zakres dynamiczny i brak zdjęć HDR z duchami. Używając fotografii obliczeniowej, zdjęcie Realtime Raw + jest jaśniejsze, czystsze, ostrzejsze i widzi więcej szczegółów w słabym świetle z 3-krotnie wyższą jakością obrazu.

Ciesz się super-slow-mo z Kandao AI Slow Motion

Uchwyć zwolnione tempo w rozdzielczości 4K 360 z prędkością 120 klatek na sekundę i nigdy nie przegap żadnej akcji toczącej się przed tobą i żadnych szczegółów wokół ciebie. Może nawet przejść do 960 klatek na sekundę 4K z oryginalnego 120 klatek na sekundę dzięki Kandao AI Slow Motion.

2,4-calowy ekran dotykowy – podgląd i kontrola

Fotografowania jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zostaw telefon w spokoju i nagrywaj, jak chcesz. Za pomocą ekranu dotykowego można podglądać, odtwarzać, kadrować i dostosowywać parametry w czasie rzeczywistym.

Dostosuj wstępne ustawienia kamery

Naciśnij przycisk Q, aby wybrać żądany tryb fotografowania: 8K Photo, 8K Video, 4k Video, 4K slow motion lub Vlog. Możesz także dostosować swoje ulubione ustawienia do różnych działań i łatwo przełączać się między nimi w aparacie, nigdy nie tracąc ekscytującego momentu.

Aplikacja QooCam – najpotężniejsze narzędzie do edycji 360

Oprócz ekranu dotykowego możesz także używać aplikacji QooCam do zdalnego sterowania i szybkiej edycji nagrań w podróży. Oprócz eksportowania wideo 360, SmartClip dodaje również magię filmową do twoich klipów dzięki różnorodnym szablonom do wyboru, umożliwiając początkującym edytowanie 360 filmów jak profesjonalista i tworzenie fajnych klipów. Możesz łatwo przycinać, kadrować, stosować filtry, dostosowywać prędkość odtwarzania, a nawet dodawać muzykę.

QooCam Studio do edycji profesjonalnej i wsadowej

Chcesz profesjonalnej edycji? Przejdź do QooCam Studio, aby uzyskać w pełni funkcjonalne narzędzia do edycji. Oferując wersję dla Windows / Mac, QooCam Studio pozwala na szybką edycję materiału lub uruchomienie AI Slow Motion w celu uzyskania fajnego efektu.

SuperVlog – świetne narzędzie dla vlogerów

Z myślą o vlogerach, QooCam 8K jest tym, czego potrzebujesz do wysokiej jakości wideo. Wybierz tryb Vlog, aby aktywować SuperVlog, podnieś światła na ekranie i ukierunkuj uwagę odbiorców, szybko renderując wideo 8K 360 w Vlog, jak chcesz.

Przywitaj się z doskonałym dźwiękiem

Port mikrofonu 3,5 mm dla zewnętrznego profesjonalnego mikrofonu

Wbudowana bateria wraz z możliwością podpięcia zewnętrznego źródła zasilania

Wbudowana bateria o dużej pojemności 3000mAh wraz z możliwością podpięcia zewnętrznego źródła zasilania, np. z powerbank’a.
Szybkie ładowanie USB-PD 2.0

Wbudowana pamięć oraz slot na karty pamięci

Kamera wyposażona jest w wbudowana pamięć 64GB oraz obsługuje zewnętrzne karty micro SD nawet do 256GB.

źródło: DronaVista.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: