Zabłyśnij z myPhone na Dzień Kobiet: kup smartfon i odbierz bon na kwiaty gratis

myPhone rozpoczął dziś promocję z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet (8 marca). W jej ramach klienci, którzy kupią smartfon marki myphone w internecie na http://www.sklep.mptech.eu do dnia 9 marca, otrzymają gratis bon o wartości 40 zł na zakup kwiatów w zielony-parapet.pl.

„Zabłyśnij z myPhone na Dzień Kobiet” – takim hasłem polska marka zachęca do wzięcia udziału w promocji. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ po wiele z modeli myPhone sięgają właśnie kobiety. Za najbardziej „kobiece smartfony” marki, te o modnym, nietuzinkowym wyglądzie, można  uznać myPhone Pocket PRO – smukły model z połyskującą obudową w kolorze blue ametyst, myPhone Prime 18×9 LTE w pociągającym kolorze cobalt blue oraz myPhone Prime 4 Lite w kolorze blue saphire lub black steel. Do wyboru są też myPhone City 2 w kolorze głębokiej czerni i inne modele za wyborem, których przemawiają również dobre parametry pozwalające w praktyce na sprawne działanie czy robienie dobrych zdjęć. A to wszystko w atrakcyjnych cenach.

 

PROMOCJA

W ramach promocji, klient po zakupie smartfonu myPhone w sklepie www.sklep.mptech.eu w terminie 28.02-09.03.2020 i po wypełnieniu formularza – otrzyma gratis bon upominkowy o wartości 40 zł na zakupy w www.zielony-parapet.pl. Ilość bonów ograniczona.

Promocją objęte są wszystkie smartfony myPhone. Więcej o akcji, regulamin i formularz znajdują się na stronie: https://www.myphone.pl/promocja-na-dzien-kobiet-2020/

źródło: mPTech

One thought on “Zabłyśnij z myPhone na Dzień Kobiet: kup smartfon i odbierz bon na kwiaty gratis

  • 3 marca 2020 o 14:53
    Permalink

    Super promocja 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: