Nowa moto g8: rób spektakularne zdjęcia — od ultrabliskich po ultraszerokie

Do popularnej serii g dołączył nowy model moto g8, który pozwala robić spektakularne zdjęcia i wytrzyma aż przez dwa dni intensywnej pracy. Urządzenie wyposażone w ultraszerokokątny obiektyw umożliwia robienie rozległych zdjęć panoramicznych, co może się przydać w wielu sytuacjach. Przykładowo korzystając z moto g8 na zdjęciu możemy ująć całą akcję podczas imprezy sportowej, ponieważ w kadrze zmieści się 4 razy więcej obrazu.

moto g8

Dzięki wszechstronnemu systemowi aparatów ze sztuczną inteligencją w smartfonie moto g8 doskonałe zdjęcia można robić wszędzie i w każdej chwili. Aparatem głównym o rozdzielczości 16 MP z szybkim fokusem można robić ostre zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. Obiektyw ultraszerokokątny umożliwia natomiast robienie rozległych zdjęć panoramicznych. Przydaje się też wtedy, gdy na zdjęciu chcemy ująć całą akcję na imprezie sportowej, ponieważ w kadrze zmieści się 4 razy więcej obrazu. Kiedy liczą się najdrobniejsze szczegóły, specjalny aparat Macro Vision umożliwia 5 razy większe zbliżenie do obiektu niż zwykły obiektyw.

 

moto g8

 

moto g8 ma baterię o pojemności 4000 mAh, która wystarczy na cały, nawet najbardziej pracowity dzień2. Ładowarkę można spokojnie zostawić w domu i z poczuciem pewności zajmować się bieżącymi sprawami, ponieważ moto g8 działa do 40 godzin po jednym naładowaniu.

Nowy smartfon oferuje też najwszechstronniejsze funkcje do mobilnej rozrywki. Dzięki zachwycającemu wyświetlaczowi HD+ Max Vision o przekątnej 6,4” i donośnemu głośnikowi wszystkie ulubione multimedia będą wyglądać i brzmieć lepiej niż kiedykolwiek przedtem.

Urządzenie dysponuje 4 GB pamięci RAM oraz ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 665 z zaawansowanymi możliwościami przetwarzania danych przy użyciu sztucznej inteligencji. W ten sposób smartfon osiąga nowe poziomy wydajności, między innymi w grach oraz podczas robienia zdjęć, a także zapewnia większe bezpieczeństwo danych. Wszystkie ulubione aplikacje, nagrania muzyczne i filmy oraz zdjęcia zmieszczą się w pamięci 64 GB, do której można dodać kartę SD o pojemności 512 GB.

moto g8 oferuje użytkownikom niedostępne w innych smartfonach Funkcje Moto oraz nową funkcję Moto Gametime4. Oprogramowanie to maksymalizuje doznania podczas gry i sprawia, że staje się jeszcze bardziej wciągająca. Blokuje też wszystko, co mogłoby rozproszyć uwagę gracza. Urządzenie ma powłokę hydrofobową3, która chroni telefon na zewnątrz i wewnątrz, a działa z czystym systemem Android™ 10 bez zbędnych aplikacji dodatkowych.

moto g8 jest dostępna od dziś w Brazylii. W kolejnych tygodniach wejdzie na rynek w Europie, Ameryce Łacińskiej, Azji i Australii.

źródło: Motorola

Specyfikacja: motoG8_SpecSheet

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: