Panasonic NN-CS89L: parowa kuchenka mikrofalowa – zdrowo, prosto i efektownie

Błyskawiczne przygotowywanie zdrowych, pełnowartościowych posiłków i równoczesne przyrządzanie dwóch rożnych potraw, a wszystko w zgodzie z japońską sztuką gotowania na parze – takie możliwości daje nowa parowa kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-CS89L. Zamknięty minimalistycznej, eleganckiej formie Panasonic 4 w 1 Combi Steam Oven, wykorzystujący technologię turbopary (Turbo Steam) to najpotężniejszy model spośród kuchenek marki.

Trendy Scandinavian open concept black kitchen and dining room with lots of natural light.
Functional, modern and bright one wall kitchen with gray and white wooden cabinets,
open light wood shelves and light gray honeycomb ceramic back-splash tiles.
Wooden white dining table and black wooden retro chairs are placed next to a big panoramic window.
Vintage, big, black metal lighting fixture, wall clock and black and white picture are decorative elements.
Light hardwood flooring.

Nowa kuchenka parowa Panasonic pozwala w bardzo krótkim czasie przygotowywać efektowne potrawy, zachowując maksymalne wartości odżywcze produktów oraz uzyskać doskonały smak potraw bez potrzeby dodawania tłuszczu podczas gotowania. Zaawansowana technologia Turbo Steam, wykorzystująca zbiornik wody o pojemności 800 ml oraz dwa wyloty pary umieszczone wewnątrz kuchenki pozwalają na gotowanie dwóch różnych potraw w tym samym czasie. To rozwiązanie idealnie dopasowane do trendów i potrzeb współczesnego świata – sprawdzi się zarówno u rodzin z dziećmi, przy których często brakuje czasu, by go spędzać przy gotowaniu, jak i u tych, którzy na co dzień dbają o utrzymywanie zdrowej, zrównoważone diety.

12 fabrycznie skonfigurowanych programów kombinowanych oraz aż 36 programów gotowania automatycznego umożliwiają przygotowywanie wykwintnych i jednocześnie zdrowych potraw niezależnie od poziomu zaawansowania kucharzy. Dodatkowo, praktyczną funkcją kuchenki parowej Panasonic jest wbudowany czujnik Genius Sensor, który ocenia status przygotowania potraw i pomaga stwierdzić, czy danie jest już gotowe. Dla wszystkich poszukujących kulinarnych inspiracji producent udostępnił specjalny zbiór przepisów na dania do przygotowania przy pomocy kuchenki Combi Steam Oven, na stronie www.experience-fresh.eu.

Uwagę zwraca także eleganckie i minimalistyczne wzornictwo z akcentami klasy premium, wpisujące się w różne style wystroju kuchennych wnętrz – zarówno w wersji wolnostojącej, jak i w zabudowie, do której zaprojektowana została specjalna ramka ze stali nierdzewnej. Dodatkowo, dzięki budowie płaskiej powierzchni grillowej kuchenki utrzymanie jej w czystości jest bardzo łatwe.

źródło: Panasonic Corporation

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: