Gigaset GS80 trafił do polskich sklepów – smartfon z 4G LTE za 200 zł

Do sklepów Carrefour, Media Markt oraz Selgros trafił budżetowy model smartfona Gigaset GS80. To jeden z najtańszych na naszym rynku telefonów obsługujących transmisję danych w standardzie LTE. Hipermarket Carrefour do 21 marca br. oferuje GS80 w promocyjnej cenie 199 zł. W Media Markt i Selgrosie urządzenie jest dostępne za ok. 250 zł.

Gigaset GS80

Gigaset GS80 posiada wyświetlacz FWVGA TN o przekątnej 5,0” ze szkłem 2.5D i powłoką odporną za zabrudzenia. Wymienny akumulator litowo-jonowy ma pojemności 2000 mAh. Przednią kamerę o rozdzielczości 2 MP wspiera lampa błyskowa LED, która poprawia jakość zdjęć typu selfie. Flash LED znajdziemy także przy głównej kamerze, która dodatkowo oferuje automatyczny fokus i rozdzielczość 5 MP. Smartfon posiada czterordzeniowy procesor 1,3 GHz z obsługą 4G LTE i 1 GB pamięci RAM. GS80 obsługuje dwie karty SIM, a do dyspozycji użytkownika oddaje dodatkowo jeden slot microSD (obsługa kart o pojemności maks. 128 GB) oraz złącze micro-USB z funkcją „On-The-Go”. Dzięki niej telefon można wykorzystać jako Power bank do ładowania zewnętrznych urządzeń. Obsłuży także zewnętrzne urządzenia, jak pendrive USB, mysz lub klawiatura USB.

Wymienny akumulator litowo-jonowy w Gigaset GS80 ma pojemność 2000 mAh i zapewnia do 380 godz. pracy w stanie czuwania z jedną kartą SIM, czas rozmów do 9.5 godz. w sieci 2G lub do 6.5 godz. w sieciach 3G/4G. W pełni naładowana bateria pozwoli odtwarzać muzykę przez 13 godz., a wideo przez maks. 3.5 godz.

Gigaset GS80

Na pokładzie smartfona Gigaset GS80 znajdziemy czysty system operacyjny Android™ 8.1 Oreo – Go Edition. To wersja zoptymalizowana pod kątem wydajności i bezpieczeństwa, wymagająca mniej pamięci i transferu danych. Do dyspozycji użytkownika w sklepie Google Play są specjalnie zaadaptowane aplikacje, wykorzystujące możliwości Android Go Edition. GS80 posiada radio FM oraz obsługuje GPS oraz funkcję A-GPS. Sprzęt wyposażono także w czujnik położenia, czujnik zbliżeniowy oraz czujnik oświetlenia.

Gigaset GS80 waży 151 gramów, a jego wymiary to: 145 x 72 x 10.1 mm (H x S x G). W opakowaniu, oprócz telefonu i akumulatora, znajdziemy także ładowarkę, przewód micro-USB, adapter micro-SIM oraz instrukcję użytkownika.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: