Pralko – suszarka Candy przydatne rozwiązanie do domu, kontrolowane ze smartfona

Pralko – suszarka to urządzenie, które z roku na rok staje się coraz bardziej docenianym sprzętem domowym. Jej atutem jest połącznie dwóch funkcji: prania i suszenia Przydatna jest szczególnie kiedy mamy dużą rodzinę lub mały metraż mieszkania. Jest także doskonałą inwestycją, kiedy nie przepadamy za porozwieszanymi ubraniami na suszarkach czy kaloryferach. Najbardziej doceniana jest w przejściowych porach roku takich jak jesień czy wiosna, kiedy mieszkanie nie jest już ogrzewane. W dostępnych na rynku pralko – suszarkach znaleźć można dodatkowe funkcje i programy, które znacznie poprawiają efektywność prania oraz suszenia.

Candy ROW 4966DWHC

Innowacyjne rozwiązania ważne cechy pralko – suszarki

Dostępna na rynku pralko – suszarka firmy Candy ROW 4966DWHC\1 została stworzona z myślą o komforcie użytkowników. Urządzenie ma dziewięć szybkich programów, które trwają mniej niż godzinę. Dzięki takiemu rozwiązaniu domownicy mają więcej czasu na odpoczynek czy hobby.

Bez problemu można również w urządzeniu prać i suszyć najbardziej delikatne tkaniny, nie martwiąc się o ich uszkodzenie. Ochronę delikatnych tkanin gwarantuje Certyfikat Woolmark. To dzięki niemu temperatura suszenia jest idealnie dobrana, a rozmiar ubrań przy właściwym użytkowaniu nie ma prawa ulec zmianom. Wykorzystanie takiego rozwiązania pozwoli zrezygnować z prania ręcznego, które jest bardzo pracochłonne.

Dostępna w pralko-suszarkach funkcja Easy Iron w znaczny sposób redukuje ilość zagnieceń, dzięki czemu materiał nie będzie mocno pognieciony i nie będzie wymagał długiego i pracochłonnego prasowania. Zatrzymanie pralko – suszarki w trakcie pracy w celu dołożenia ubrań nigdy nie było bardziej proste. Wystarczy nacisnąć przycisk pause, otworzyć bęben, dołożyć zapomnianą odzież i kontynuować program. Zaletą pralko – suszarki jest wyposażenie jej w silnik inwerterowy, co powoduje, że jest ona stabilna i bardzo cicha tak, że  można z niej korzystać nawet nocą bez obaw o zakłócanie snu domownikom lub sąsiadom. Ładowność tego urządzenia jest bardzo duża. W jednym cyklu można wyprać i wysuszyć aż 6 kg odzieży.

Wygląd to ważny aspekt w nowoczesnych łazienkach

 Nieodłącznym elementem aranżacji każdej łazienki niewątpliwie jest pralka lub pralko – suszarka. Warto, zatem wybrać taki model, który poza szeroką funkcjonalnością będzie również pięknym elementem jej wystroju. Pralko – suszarkę Candy ROW 4966DWHC\1 wyróżnia elegancki design i wygodna obsługa. Wyżej położony i większy otwór drzwiowy ułatwia wygodny załadunek i wyjmowanie odzieży z bębna. Użytkownicy docenią także łatwe sterowanie – za pomocą standardowego wyświetlacza oraz zupełnie nowego, elektronicznego panelu sterowania, umiejscowionego w obrębie drzwi pralki (nie musimy się już schylać, sterujemy sprzętem w pozycji wyprostowanej) – jest to nowość na rynku.

Zarządzanie pralko – suszarką z poziomu smartfona – nowe rozwiązania

Każda osoba która planuje zakup pralko – suszarki, a w szczególności użytkownik wymagający, powinien zapoznać się z dodatkowymi udogodnieniami oferowanymi przez sprzęt. Miłośników nowych technologii i prostszych rozwiązań na pewno zaciekawi możliwość podłączenia urządzenia do smartfonu. Dostępna aplikacja Candy simply–Fi daje możliwość dostępu do inteligentnego monitoringu stanu pralko – suszarki Candy ROW 4966DWHC\1. Pozwala m.in. na monitorowanie statystyk sprzętu, informuje na bieżąco użytkownika o stanie technicznym, (np. o konieczności czyszczenia filtra), a także zawiera liczne porady dotyczące dbania o tkaniny. Innowacyjna aplikacja pozwala sterować urządzeniem z dowolnego miejsca, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na robienie rzeczy sprawiających zdecydowanie więcej radości.

Czy warto kupić pralko – suszarkę? Zdecydowanie tak! Ten wielofunkcyjny sprzęt na pewno pomoże zaoszczędzi czas i miejsce (idealnie nadaje się do małych łazienek). Pozbędziemy się wilgoci, a także, dodatkowo rozwieszonego prania zajmującego przestrzeń w domu.

Pralko – suszarki dostępne są w Media Markt.

Cena: 2299 zł

źródło: Candy

4 myśli na temat “Pralko – suszarka Candy przydatne rozwiązanie do domu, kontrolowane ze smartfona

 • 25 kwietnia 2020 o 07:20
  Permalink

  Nie wyobrażam sobie teraz życia bez niej, duże ułatwienie. Jest pojemna, cichutka i łatwa w obsłudze. Jestem bardzo zadowolona z zakupu

  Odpowiedz
 • 8 kwietnia 2020 o 14:30
  Permalink

  Z łączności smart nie korzystam, ale same urządzenie bardzo sobie chwalę. Pracuje cicho nawet przy wirowaniu, a z wszystkich programów ten codzienny 59min do mnie trafił. Piore w nim w zasadzie wszystko i wszystko zawsze doprane, czyste i pachnące. Suszenie w miesiąch zimowych tez się przydaje, choć sam korzystam z niego sporadycznie. Reasumując – polecam z czystym sumieniem.

  Odpowiedz
 • 7 kwietnia 2020 o 14:10
  Permalink

  Programy szybkie są mega wydajne – właściwie z innych przestałem korzystać w 95% przypadków ^^

  Odpowiedz
 • 6 kwietnia 2020 o 22:25
  Permalink

  duża pojemność, bardzo cicha, intuicyjna obsługa i spory wybór programów, które bez problemu każdy dopasuje do potrzeb swoich i całej rodziny. dodatkowa przyjemność ze sterowania aplikacją 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: