Czystsze pranie i mniej zagnieceń – pralki Haier z serii 39 z funkcją prania parowego

Pralki Haier z serii 39, o klasie energetycznej A+++, zapewniają profesjonalne efekty prania w domowych warunkach. Zastosuj funkcję prania parowego, aby łatwiej usuwać zanieczyszczenia i minimalizować konieczność prasowania, a tym samym zachować więcej czasu na przyjemności. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie domowników urządzenia zostały wyposażone w skuteczny system antybakteryjny ABT®. Pralki wyróżnia szybki program prania, dzięki któremu można wykonać jeden cykl w zaledwie 15 minut. Dowiedz się więcej o cechach pralek z serii 39.

Haier z serii 39

Haier dąży do tego, aby dostarczać rozwiązania odpowiadające na różne potrzeby konsumentów. Seria pralek 39 została zaprojekowana tak, aby każdy użytkownik znalazł model odpowiedni dla siebie. W zależności od powierzchni kuchni czy łazienki dostępne są opcje slim lub standard. Pralki z serii 39 różnią się także pojemnością bębna, która wynosi od 7 do 9 kg.

15-minutowy program prania

Spieszysz się do pracy lub na spotkanie z przyjaciółmi? Dla wszystkich zabieganych oraz dla tych, którzy nie lubią dostosowywać planu swojego dnia do rutynowych domowych obowiązków Haier wprowadził program szybkiego 15-minutowego prania, dzięki któremu odświeżysz swoje ubrania w rekordowo szybkim czasie, nawet w nagłej sytuacji. Ekspresowy program docenią także wszyscy rodzice.

Funkcja prania parowego

Funkcja prania parowego w pralkach z serii 39 skutecznie rozprawi się z plamami powodując równomierne rozprowadzenie pary i detergentu wewnątrz bębna. A dla tych najbardziej opornych zabrudzeń przeznaczony jest cykl intensywnego prania. Tkaniny są przy tym doskonale chronione, dlatego możesz cieszyć się doskonałą trwałością kolorów i kształtu ubrań i tekstyliów domowych. Funkcja prania parowego w połączeniu ze specjalną konstrukcją bębna ograniczają zagniecenia, dzięki czemu prasowanie zajmuje dużo mniej czasu.

System antybakteryjny ABT

Troszczysz się o zdrowie swoje i domowników? Możesz być pewien czystości ubrań, ręczników czy pościeli. Unikalna technologia firmy Haier – System Antybakteryjny ABT® (Antibacterial Treatment) usuwa aż do 99,7% szkodliwych bakterii. Twoje pranie nigdy nie było tak czyste.

Zużywaj tylko tyle wody, ile potrzeba

Funkcja automatyki wagowej pozwala automatycznie dobrać czas i ilość wody do wielkości wsadu prania. Dzięki temu oszczędzasz wodę i chronisz środowisko.

Czytelny wyświetlacz

Wysokiej jakości wyświetlacz LED umożliwia łatwą i sprawną obsługę wszystkich funkcji. Pranie jest proste jak nigdy dotąd.

Doskonale zaprojektowane silniki inwerterowe

Silniki inwerterowe, zastosowane w pralkach firmy Haier, zostały wyprodukowane tak, aby były bardzo trwałe. Brak szczotek węglowych znacząco zmniejsza tarcie, co oznacza mniejsze drgania i większą oszczędność energii. Dzięki inwerterowi pralka jest tak cicha, że możesz prać nawet w nocy kiedy domownicy śpią.

Pralki Haier z serii 39 są dostępne w Media Expert w cenach:

 • HW70-BP1439   Slim – od 1449,99 pln
 • HW80-BP1439   Standard – od 1599,99 pln
 • HW90-BP1439   Standard – od 1649,99 pln

źródło: Haier

10 komentarzy do “Czystsze pranie i mniej zagnieceń – pralki Haier z serii 39 z funkcją prania parowego

 • 28 kwietnia 2020 o 18:31
  Permalink

  Pralka spełnia zadanie w mojej rodzinie, cicho pracuje i jest energooszczędna. Polecam

  Odpowiedz
 • 25 kwietnia 2020 o 07:02
  Permalink

  Fajna pralka, dobrze dopiera, cicho pracuje. Jestem bardzo zadowolona.

  Odpowiedz
  • 28 kwietnia 2020 o 01:04
   Permalink

   W jakim elektromarkecie kupiona?

   Odpowiedz
   • 29 kwietnia 2020 o 12:39
    Permalink

    No w media expert jest tylko na promocji i tam polecam też kupować.

 • 12 kwietnia 2020 o 09:07
  Permalink

  Bardzo dobra pralka w rozsądnej cenie. Łatwa w obsłudze, cichutka a co najważniejsze dla mnie ma parę, która zwiększa skuteczność dopieralności a jednocześnie usuwa alergeny i kurze. Mogę polecić, mi się sprawdza 🙂

  Odpowiedz
 • 10 kwietnia 2020 o 11:32
  Permalink

  Pralka bardzo dobrze sprawdza sie w mojej łazience, jest cicha, dobrze dopiera a funkcja pary rzeczywiście wygładza tkaniny po praniu. Polecam

  Odpowiedz
 • 6 kwietnia 2020 o 10:53
  Permalink

  Bardzo dobra pralka – cicha, łatwa w obsłudze, dobrze dopiera. Od kilku miesięcy dziąła bez zarzutu

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 22:47
  Permalink

  Również polecam.
  Polecono mi ją w sklepie a przy zakupie doradca szczególnie zachęcił mnie funkcją pary i energooszczędnością. Ze względu na to, że posiadam małe dzieci funkcja pary sprawdza się doskonale.

  Odpowiedz
  • 30 kwietnia 2020 o 17:52
   Permalink

   No energooszczędność jest na A+++, co jednak naprawdę zauważysz jak będziesz w następnym miesiącu płacić rachunek za prąd.

   Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 14:54
  Permalink

  Bardzo energooszczędna pralka, dodatkowo bardzo cicho pracuje. Polecam każdemu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: