Muzyczna Nokia 5310 i Nokia 1.3 – szybsza i bezpieczniejsza

19 marca 2020, HMD Global, producent smartfonów i telefonów Nokia, pokazuje światu nowości. Nokia 1.3 to jeszcze szybsze, bardziej bezpieczne i zaskakująco tanie urządzenie działające na Android 10 (Go), a Nokia 5310 jest propozycją dla fanów szerokiego portfolio telefonów klasycznych marki.

Nokia 1.3

Nokia 1.3. Szybsza i bezpieczniejsza

Nowoczesna technologia i najnowszy system operacyjny Android 10 w „lekkiej” wersji „Go” to propozycja w cenie atrakcyjnej, jak nigdy dotąd. Nowością nie tylko w Nokia 1.3 są aplikacja „Camera Go” i wspierany przez sztuczną inteligencję moduł robienia zdjęć w słabym świetle. Inne nowinki to aplikacja „Gallery Go” i jasny, szeroki ekran HD+. Dzięki wsparciu najnowszej wersji systemu Android Go, Nokia 1.3 jest jeszcze szybsza, bardziej bezpieczna i oferuje możliwość korzystania z milionów aplikacja mobilnych. Smartfon będzie też gotowy do aktualizacji do Android 11, dzięki z czemu z czasem będzie stawał się coraz lepszy.

Nokia 5310

Muzyczna Nokia 5310

Reklamy

W hołdzie dla oryginalnej Nokia 5310 Xpress Music, powstało nowe urządzenia Nokia 5310, które posiada odtwarzacz MP3, radio FM i wydajne, podwójne przednie głośniki pozwalające cieszyć się ulubionymi utworami w podróży. Fani marki Nokia z pewnością docenią klasyczny design i działającą przez długi czas na jednym ładowaniu baterię.

Dostępność i ceny:

  • Nokia 1.3 wejdzie do sprzedaży na początku kwietnia, w kolorze czarnym, w rekomendowanej cenie 399 złotych.
  • Nokia 5310 będzie dostępna w kolorze czarno-czerwonym na początku kwietnia, w rekomendowanej cenie 199 złotych.

źródło: HMD Global

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: