Nokia 8.3 5G – globalny smartfon z technologią 5G za 2899 zł

HMD Global oficjalnie zaprezentowało Nokia 8.3 5G. Smartfon został zaprojektowany, aby jak najdłużej i najkompletniej wspierać technologię 5G wdrażaną w różnych standardach przez operatorów na całym świecie.

Nokia 8.3 5G

Nokia 8.3 5G to pierwszy smartfon, korzystający z rozwiązania Qualcomm 5G RF Front end, co pozwala mu obsługiwać ponad 40 różnych częstotliwości. Czyni go to nie tylko urządzeniem kompletnym dziś, ale i przyszłościowym, gotowym na rozwój technologii 5G. Nokia 8.3 5G pozwoli użytkownikom z całego świata pobierać i wysyłać pliki z niedostępną do tej pory prędkości, dzięki czemu wzniesie mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom.

Najnowszy model z serii „8” debiutuje z wydajnym, poczwórnym aparat z optyką sygnowaną przez ZEISS. Funkcja ZEISS Cinema pozwoli uchwycić rzeczywistość nawet w wyjątkowo słabym świetle, a system dźwięku OZO sprawi, że będziemy mogli go nagrywać i odtwarzać dokładnie w takiej formie, w jakiej był słyszany w rzeczywistości. Pierwszy smartfon Nokia 5G zachwyca skandynawskim designem z wykończeniem w kolorze granat polarny.

Z dumą wspieramy HMD Global w ogłoszeniu nowego smartfona 5G, jednego z pierwszych urządzeń bazujących na jednostce Qualcomm Snapdragon 765G. Rozwijamy tę platformę, aby technologia 5G była dostępna na całym świecie dla jak największej liczby użytkowników. Dzięki naszej współpracy, Nokia 8.3 5G jest idealnym połączeniem eleganckiego wzornictwa z możliwością całego dnia pracy na jednym ładowaniu baterii. Cieszymy się na myśl o tym, co Qualcomm i HMD Global wspólnie osiągną w erze 5Gpowiedział Cristiano Amon, prezes Qualcomm.

Reklamy

Nokia 8.3 5G będzie dostępna w sprzedaży latem tego roku, w kolorze granat polarny, w wariancie pamięci 6/128GB, w rekomendowanej cenie 2899 złotych.

źródło: HMD Global

%d bloggers like this: