Orange Flex – bezpiecznie, wygodnie i pierwszy miesiąc za złotówkę

Orange Flex jest wyjątkową ofertą komórkową. W aplikacji znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Możecie zmieniać swój plan komórkowy, dodawać pakiety a nawet dzielić się GB ze znajomymi jednym kliknięciem. Do tego aktywujecie Video i Music Pass, aby korzystać z najpopularniejszych serwisów bez zużycia GB. Wszystko bez długoterminowych umów. W myśl zasady #chceszmasz.

Jeśli to Was przekonuje, Orange przygotował specjalną promocję dla nowych klientów. Już od dzisiaj, z kodem FLEX macie pierwszy miesiąc w Orange Flex za 1 zł. Co ważne, promocja dotyczy każdego z planów.

Szczegóły i regulamin promocji znajdziecie na stronie www.flex.orange.pl/promocje

Przypominam też o darmowym dostępie do Video Pass na 14 dni dla klientów Orange Flex.  Jak aktywować? Wchodzicie do aplikacji Orange Flex. W zakładce Video Pass znajdziecie opcję: 14 dni za 0 zł. Klikacie, zatwierdzacie wybór i korzystacie! Jeśli mieliście już wcześniej Video Pass w opcji 1, 7 lub 30 dni to ważność Waszego pakietu zostanie wydłużona.

źródło: Orange

4 thoughts on “Orange Flex – bezpiecznie, wygodnie i pierwszy miesiąc za złotówkę

 • 1 października 2020 o 12:30
  Permalink

  Zapraszam Was do Oragne flex. Rejestrując konto i wpisując mój kod otrzymacie 50 zł na start, które później możecie wypłacić na swoje konto bankowe, ewentualnie opłacać z niego rachunki w Orange Flex. Przeniosłem Całą rodzinę do flex. Płacę mniej, a mam więcej GB i lepszy zasięg. Polecam!
  Mój kod KACPEREM9H

  Odpowiedz
 • 1 lipca 2020 o 12:23
  Permalink

  Kod na 50zł zwrotu Orange Flex: KAROLJN2D

  można wykorzystać jeszcze 9 razy
  Kod należy wpisać przed wyborem metody płatności.

  Odpowiedz
 • 24 marca 2020 o 12:20
  Permalink

  Kod do Orange Flex na 50zł

  ANDRZEJQF7Y

  Odpowiedz
 • 24 marca 2020 o 12:20
  Permalink

  Kod do Orange Flex na 50zł

  IWONA655Q

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: