Odkurzacz Hoover TELIOS PLUS TE80PET 011 – czystość i brak alergenów

Wydajność i gwarancja czystego mieszkania to atuty odkurzacza Hoover TELIOS PLUS TE80PET 011. Dzięki wysokowydajnemu workowemu odkurzaczowi uda się posprzątać z kurzu i zanieczyszczeń wszystkie powierzchnie w domu, niezależnie od tego, jakie podłogi posiadasz. W trosce o domowników i alergików wyposażony został on w filtr EPA, który usunie nawet najmniejsze drobinki alergenów, oczyszczając tym samym powietrze w mieszkaniu.

Hoover TELIOS PLUS

Odkurzacz Hoover TELIOS PLUS TE80PET 011 to produkt o wysokiej efektywności. Model ten posiada wąż obrotowy 360 stopni, który zapewnia swobodne manewrowanie sprzętem, bez skręcania lub plątania się. Długi 6-metrowy przewód pozwoli na sprzątnięcie kilku pomieszczeń bez obawy o zasięg kabla. Teleskopowa długa rura umożliwi dostosowanie długości do wzrostu użytkownika, dzięki czemu sprzątanie będzie wygodniejsze bez nadmiernego schylania się. Miękkie gumowe koła uchronią nawet najbardziej delikatną powierzchnię przed zarysowaniami. Odkurzacz posiada duży zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 3.5L. Regulacja mocy ssania pozwoli dostosować moc do wielkości zanieczyszczeń czy powierzchni, które są odkurzane.

 Bezpieczne odkurzanie każdej domowej powierzchni

Odkurzacz wyposażony jest w cztery rodzaje ssawek i kilka akcesoriów, dzięki czemu świetnie pracuje na każdej powierzchni, nie tylko podłogowej. Ssawka podłogowa – idealnie nadaje się do codziennego czyszczenia wszystkich powierzchni, ssawka dywanowa Optimax – zadba o dywany, nawet te wykonane z długiego włosia. Użytkownicy delikatnych drewnianych podłóg na pewno będą korzystać z ssawki Parquet Extra, która została stworzona z myślą o bezpiecznym odkurzaniu podłóg lakierowanych i parkietów.

Dodatkowe akcesoria dostępne w tym modelu: szczelinówka, ssawka do kurzu i mebli, pozwolą pozbyć się kurzu także z mebli, listew, czy szaf.

 Jesteś alergikiem – ten model jest dla ciebie

Będąc alergikiem, musimy dbać o świeże powietrze pozbawione alergenów oraz eliminację kurzu w mieszkaniu. Dlatego odkurzacz Hoover TELIOS PLUS TE80PET 011 wyposażony został w filtr EPA, który wyłapuje nawet najmniejsze drobinki kurzu, pozostawiając oczyszczone powietrze w mieszkaniu.

Model ten posiad także nakładkę Mini Turbo Pet Hair Remover, która świetnie sprawdzi się u właścicieli zwierząt czy alergików. Pozwoli na pozbycie się sierści czworonogów, nie tylko z powierzchni twardych, ale także dywanów miękkich, pozostawiając je idealnie czyste.

Cicha praca nawet podczas snu dzieci czy w późnych godzinach wieczornych

Odkurzacz Hoover TELIOS PLUS TE80PET 011 wyposażony został w zaawansowaną technologię Intense Silent Power System, która charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. Dzięki temu odkurzacz jest bardzo cichy i idealny dla osób które posiadają dzieci – pozwoli na sprzątanie mieszkania nawet, kiedy dzieci śpią. Bez problemu można także sprzątać nim późnym wieczorem nie obawiając się, że zakłóci się wieczór sąsiadom.

Kompaktowy rozmiar, nowoczesny design i funkcjonalność sprawiają, że odkurzacz wyróżnia się na tle konkurentów.

Cena Hoover TELIOS PLUS TE80PET 01: 419 zł

źródło: Candy Group

17 myśli na temat “Odkurzacz Hoover TELIOS PLUS TE80PET 011 – czystość i brak alergenów

 • 28 kwietnia 2020 o 18:34
  Permalink

  Najlepszy odkurzacz jaki miałam dotychczas i w bardzo rozsądnej cenie. Warty swoich pieniędzy

  Odpowiedz
 • 25 kwietnia 2020 o 06:43
  Permalink

  Idealnie sprawdza się do sierści, pięknie ściąga sierść z dywanu, kanapy jak też z paneli. Jest cichutki i wygodny w obsłudze. Uważam go za dobry zakup

  Odpowiedz
 • 20 kwietnia 2020 o 16:08
  Permalink

  Przekonała mnie ta ilość końcówek i jestem zadowolona, łatwo dostępne worki i filtry. Cichy. Polecam

  Odpowiedz
 • 16 kwietnia 2020 o 14:19
  Permalink

  odkurzacz sprawdza się w 100%. Jestem z niego bardzo zadowolona

  Odpowiedz
 • 8 kwietnia 2020 o 13:48
  Permalink

  Na moje 40m2 sprawdził się idealnie – dobra moc, w miarę cichy, mnóstwo końcówek, zmywalne filtry.

  Odpowiedz
 • 7 kwietnia 2020 o 15:24
  Permalink

  Jestem z niego bardzo zadowolony, bardzo cichy, szczotka do parkietu świetnie sprawdza się na olejowany parkiet 🙂

  Odpowiedz
 • 6 kwietnia 2020 o 22:35
  Permalink

  końcówka Pet bardzo dobrze sobie radzi przy dwóch kotach i psie, silna moc ssania, zdecydowanie mój faworyt w przyzwoitej cenie. Szczerze polecam 🙂

  Odpowiedz
 • 4 kwietnia 2020 o 20:07
  Permalink

  Mam już ten odkurzacz od jakiegoś czasu. Generalnie jest to sprzęt za rozsądne pieniądze. Jest cichy, leki i dobrze odkurza. Nie wiem czy coś wiecej można jeszcze wyamgać od odkurzacza

  Odpowiedz
 • 4 kwietnia 2020 o 17:06
  Permalink

  Lekki, cichy i nieduży, a przede wszystkim skuteczny! Daje rade na każdej powierzchni. Super szczotka z włosiem, zbiera sierść pieska bez żadnego problemu. Polecam!!

  Odpowiedz
 • 4 kwietnia 2020 o 14:48
  Permalink

  W sumie w tej cenie ok 400 zł nie ma nic lepszego. Tefale i Zelmery/Bosche są dużo głośniejsze i na dywanach, czy wykładzinach trzeba dłużej jeździć w jednym miejscu, żeby pozbierało okruszki, piasek itp itd. Końcówki to tylko dodatek, chociaż turboszczotka super wyciąga br

  Odpowiedz
 • 3 kwietnia 2020 o 11:25
  Permalink

  Kupiłem bo skusiła mnie dobra cena, i był to doskonały wybór! Cichy i wydajny. To czego było mi potrzeba

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 21:10
  Permalink

  Odkurzacz sprawdza sie w 100%. Bardzo długo szukałem dobrego odkurzacza i szczęśliwie od miesiąca jestem jego posiadaczem. Szczególnie przydaje się ta mała szczotka do włosów, sierści.
  Gołym okiem tego nie widać, ale po odkurzeniu 50 m2 mieszkania na szczotce jest tego mnóstwo.
  Polecam

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 20:21
  Permalink

  Świetny odkurzacz, mam go od pół roku i jestem zadowolona. Rewelacyjnie daje sobie radę z czyszczeniem grubego dywanu z sierści dwóch kotów, ma świetną siłę ciągu. Jak najbardziej polecam

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 15:53
  Permalink

  Odkurzacz jest bardzo cichy i wydajny. Przy moich dwóch kotach idealnie sprawdza się ta mała turboszczotka. Polecam

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 11:43
  Permalink

  Odkurzacz jest wyjątkowo cichy i posiada dużą ilość końcówek do odkurzania. Bardzo dobra propozycja w przystępnej cenie.

  Odpowiedz
 • 1 kwietnia 2020 o 12:09
  Permalink

  Odkurzacz ma szczotkę z naturalnego włosia, które idealnie sprawdza się na moich parkietach. Dodatkowo jest bardzo cichy. Polecam.

  Odpowiedz
 • 31 marca 2020 o 12:58
  Permalink

  Z odkurzacza korzystam od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Dzięki wielu końcówkom można odkurzyć każdy najdrobniejszy kąt. Moje dzieci są alergikami i filtr EPA również sprawdza sie rewelacyjnie. Polecam!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: