Xiaomi – premiera nowych produktów ekosystemowych, znamy ceny w Europie

Xiaomi zaprezentowało dzisiaj online nowe urządzenia ekosystemowe: Mi AIoT Router AX3600 , Mi AIoT Router AC2350, Mi TV, oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 3H oraz słuchawki Mi True Wireless Earphones 2

Mi AIoT Router AX3600: router nowej generacji Mi AIoT AX3600 jest pierwszym urządzeniem Xiaomi z obsługą Wi-Fi 6, oferującym najnowsze standardy łączności bezprzewodowej. Wyposażony jest w dedykowaną antenę AIoT oraz układ Wi-Fi, który pozwala na automatyczne wykrywanie urządzeń IoT oraz łatwe parowanie za pomocą jednego kliknięcia. Umożliwia również podłączenie do 248 urządzeń jednocześnie.

Mi AIoT Router AX3600

Mi AIoT Router AC2350: router Mi AIoT AC2350 to wersja routera Mi AX36000, która działa w standardzie Wi-Fi 5 i obsługuje do 128 urządzeń. Siedem zewnętrznych anten urządzenia zapewnia doskonały zasięg i stabilne połączenie z siecią Wi-Fi o prędkości do 2183Mb/s.

Ceny w Europie: Mi AIoT Router AX3600 – 119,99 EUR; Mi AIoT Router AC2350 – 49,99 EUR.

Oprócz routerów, Xiaomi wprowadziło również inne urządzenia ekosystemowe. Oferta obejmuje:

Mi TV 4S 65’’

Mi TV 4S 65’’: zapewniając wrażenia niczym w kinie, Mi TV 4S 65” oferuje najlepszą w swojej klasie jakość obrazu 4K i HDR10+ oraz doskonały dźwięk dzięki obsłudze DTS-HD i Dolby Audio. Szeroka gama dostawców treści, w tym Netflix, YouTube, Prime Video i wielu innych, umożliwia widzom korzystanie z bogatej biblioteki. Dodatkowe aplikacje można pobrać ze sklepu Google Play. Użytkownicy mogą skorzystać z wygodnych funkcji, takich jak Chromecast i Google Assistant.

Cena w Europie: 549 EUR

Mi Air Purifier 3H

Mi Air Purifier 3H: charakteryzujący się zwiększoną wydajnością oczyszczania, nowa wersja  oczyszczacza powietrza Mi 3H oferuje ulepszony CADR o powierzchni 380m2, który efektywnie pokrywa do 45m2 powierzchni. Wyposażony jest również w filtr HEPA, który eliminuje 99,97% mikrocząsteczek oraz wyświetlacz dotykowy OLED, który pokazuje jakość powietrza w czasie rzeczywistym i pozwala użytkownikom na ręczną regulację ustawień. Mi Air Purifier 3H może być również sterowany za pomocą aplikacji Mi Home App i jest kompatybilny z Google Assistant i Amazon Alexa.  

Cena: 699 zł. Mi Air Purifier 3H jest już dostępny w Polsce m.in. na mi-home.pl, mi-store.pl oraz mimarkt.pl.

Mi True Wireless Earphones 2

Mi True Wireless Earphones 2: Nowe słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless Earphones 2 oferują najwyższej jakości doznania audio ze wzmocnionym basem i technologią redukcji szumów (ENC). Wyposażone w Bluetooth 5.0, pozwalają na szybszą i bardziej stabilną transmisję sygnału. Użytkownicy będą mogli cieszyć się uproszczoną obsługą dzięki funkcji parowania typu pop-up***, automatycznemu wykrywaniu urządzenia w uchu oraz szybkiej funkcji podwójnego stuknięcia w celu uzyskania dostępu do muzyki lub asystenta głosowego.

Cena w Europie: 79,99 EUR

źródło: Xiaomi

3 myśli na temat “Xiaomi – premiera nowych produktów ekosystemowych, znamy ceny w Europie

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: