Sharp przedłuża promocję – Telefon za telewizor

Sharp przedłuża promocję dla klientów zainteresowanych zakupem 65-calowego modelu serii BL wyposażonego w Android TV i otrzymaniem nagrody w postaci smartfona Sharp Aquos D10. Nowy termin pozwala na dokonanie zakupu i jego rejestrację na stronie promocji do końca kwietnia.

Decyzja o przedłużeniu promocji wynikła z utrudnionego dostępu do kanałów dystrybucyjnych dla klientów wykazujących zainteresowanie promocją. Oferta dotyczy modeli TV 65BL5EA, 65BL3EA, 65BL2EA. Aby z niej skorzystać i odebrać nagrodę, należy dokonać zakupu telewizora w wybranych sieciach oraz sklepach partnerskich, a następnie dokonać rejestracji na stronie www.promocjasharp.tv.

Telewizory 65BL5EA, 65BL3EA, 65BL2EA, dzięki rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli zapewniają precyzyjne odtwarzanie obrazów o rozdzielczości 4K. Wbudowany Chromecast pozwala na uzyskanie dodatkowego ekranu i może być przydatnym rozwiązaniem dla domowego biura. Obsługa funkcji HDR10 i HLG pozwala wyświetlać obrazy o naturalnym nasyceniu kolorów, właściwym kontraście i jasności. Technologia Sharp Active Motion 600 zwiększa ostrość ruchomych obiektów, redukując smużenie powstające na obrazie.

Wszystkie modele wyposażono w wysokiej jakości systemy głośnikowe 2.1 harman/kardon®, które zapewniają kinowe doznania audio.

Sharp AQUOS D10

Oferowany w promocji smartfon Sharp Aquos D10 ma 6-calowy ekran FullHD+ (rozdzielczość 2160×1080 pikseli) i wyposażony jest w wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 630. W parze z 65-calowym telewizorem stanowi doskonały duet korzystający z ekosystemu Android TV.

Home office na dużym ekranie

Dzięki wbudowanej opcji Chromecast możemy na ekranie naszego telewizora bezprzewodowo wyświetlić treści z naszego smartfonu, podłączonego do wspólnej sieci Wi-Fi. Dodatkowo taką funkcjonalność oferuje również przeglądarka Chrome na naszych laptopach — niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego. Oczywiście zawsze pozostaje również możliwość podłączenia poprzez kabel HDMI, dzięki czemu przeglądanie tabel czy tworzenie prezentacji możemy się obywać w rozdzielczości 4K.

 Spójny ekosystem Android TV

W modelach Android TV, Sharp oferuje inteligentną platformę telewizyjną z przyjaznym interfejsem użytkownika, o prostej, intuicyjnej obsłudze, znanej ze smartfonów z systemem Android. Popularne produkty i usługi Google dostępne będą bezpośrednio z telewizorów Sharp AQUOS Android TV. Asystent  Google pozwala używać głosu do sterowania telewizorem, uzyskać szybki dostęp do ulubionej rozrywki, przeglądać na ekranie telewizora wyniki wyszukiwania z wyszukiwarki Google, a także sprawdzać zaplanowane spotkania i zarządzać bezprzewodowo urządzeniami w inteligentnym domu. Oprócz zwykłych programów telewizyjnych można oglądać ulubione filmy i  seriale za pośrednictwem serwisów VoD, takich jak Netflix, Prime Video, HBO GO, Rakuten, Ipla, Player, a także TVP VOD. Sharp AQUOS Android TV zapewnia również dostęp do muzycznych serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Deezer lub Tidal.

 Gdzie można kupić

W akcji biorą udział następujące sklepy internetowe: Mediaexpert.pl, Mediamarkt.pl, Euro.com.pl, Redcoon.pl, Maxelektro.pl, Avans.pl, Oleole.pl, Kakto.pl, Zadowolenie.pl, Vobis.pl, Abfoto.pl.

jak również sklepy stacjonarne – Media Expert, Media Markt, RTV EURO AGD, Max Elektro, Vobis oraz Loco.

Regulamin jest dostępny na stronie promocji: www.promocjasharp.tv

źródło: Sharp Corporation

One thought on “Sharp przedłuża promocję – Telefon za telewizor

  • 3 kwietnia 2020 o 12:04
    Permalink

    szkoda że przegapiłem te promkę jak robiłem zamówienie z media expert

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: