Huawei P40 lite dostępny w zestawie z Huawei Watch GT 2e – najnowszym smartwatchem marki

Smartfon Huawei P40 lite dostępny jest teraz w internetowym sklepie huawei.pl w atrakcyjnej ofercie – w zestawie z najnowszym smartwatchem marki Huawei Watch GT 2e. Rekomendowana cena smartfona P40 lite wynosi 1599 zł. Oferta jest ważna do 26 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Huawei Watch GT 2e to najnowszy smartwatch w portfolio marki. Zegarek wyróżnia się długim czasem pracy baterii, sportowym designem oraz obsługą aż stu trybów sportowych. Smartwatch na jednym ładowaniu pracuje około 2 tygodni, a przy włączonym GPS – do 30 godzin. Kupowany oddzielnie, Huawei Watch GT 2e dostępny jest w sklepie huawei.pl w cenie 699 zł.

 P40 lite (test) to smartfon fotograficzny z potężną optyką, opierającą się na czterech obiektywach, w tym obiektywie głównym o rozdzielczości 48MP. Urządzenie oferuje wysokiej klasy aparat fotograficzny oraz szereg flagowych rozwiązań, m.in. baterię o pojemności 4200 mAh oraz dużą pamięć – 6 GB RAM + 128 GB ROM. Użytkownik może więc cieszyć się niezawodnym działaniem smartfona nawet przez cały dzień, na jednym ładowaniu baterii.

Huawei P40 lite

Huawei P40 lite został wyposażony w zaawansowany aparat fotograficzny złożony z czterech obiektywów: główny o matrycy 48 MP, szerokokątny z matrycą 8 MP i przesłoną f/2.4, obiektyw 2 MP służący do analizy głębi obrazu oraz obiektyw makro z matrycą 2 MP. Aparat oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań wspieranych przez sztuczną inteligencję, między innymi funkcję AI HDR+, które gwarantują wysoką jakość zdjęć nawet w słabym świetle, a także w przypadku zdjęć wykonywanych pod światło. Przedni aparat fotograficzny telefonu został wyposażony w obiektyw o rozdzielczości 16 MP.

Huawei P40 lite jest zasilany przez potężną baterię o pojemności 4200 mAh, którą można szybko naładować dzięki funkcji Huawei 40W SuperCharge. W ciągu 30 minut, bateria ładuje się nawet do 70%. Płynne działanie urządzenia zapewnia potężna pamięć operacyjna o pojemności 6 GB oraz 128 GB pamięci wewnętrznej.

Huawei P40 lite został wyposażony w wyświetlacz Full HD+ o rozmiarze 6,4 cala i formacie 19:9. Ekran wyróżnia się wąskimi ramkami i jest pozbawiony zbędnych wcięć, dzięki zastosowaniu aparatu do selfie typu Punch Hole.

Smartfon jest dostępny w trzech kolorach: zielonym, pastelowym i czarnym.

Huawei P40 lite wykorzystuje oprogramowanie EMUI 10, bazujące na systemie operacyjnym Android i działa w oparciu o Huawei Mobile Services (HMS).

Huawei Watch GT 2e – smartwatch dla aktywnych i dbających o zdrowie

Huawei Watch GT 2e pozwala na przechowywanie do 500 utworów muzycznych, dzięki czemu podczas treningów nie trzeba zabierać ze sobą telefonu. Huawei Watch GT 2e wyposażony jest również w funkcję „Znajdź mój telefon”. Umożliwia też wykonywanie zdjęć, na przykład w trybie samowyzwalacza, z użyciem smartwatcha i smartfona. Na smartwatchu można sprawdzać również powiadomienia, takie jak połączenia telefoniczne, wiadomości i alarmy.

Huawei Watch GT 2e obsługuje rekordowe 100 trybów sportowych, między innymi bieganie, bieżnia, rower, pływanie, triathlon, spacer czy trening wolny. 15 trybów jest wgranych, a pozostałe 85 dostępnych jest w aplikacji Huawei Zdrowie.

 

Huawei Watch GT 2e ma również wbudowany GPS – geolokalizacja i trajektoria ruchu są dokładniejsze w porównaniu z wieloma starszymi urządzeniami. Pokonaną trasę można śledzić również w aplikacji Huawei Zdrowie. Zegarek jest wodoodporny i spełnia standard 5 ATM. Ponadto oferuje wysokościomierz, barometr i kompas.

Rekomendowana cena smartwatcha Huawei Watch GT 2e wynosi 699 zł.

Regulamin promocji „Huawei P40 lite w zestawie z Huawei Watch GT 2e za 1 zł” dostępny jest na stronie: https://shop.huawei.com/pl/notice-431.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: