Reklamy

HONOR Fans Festival – duże obniżki cen na wybrane produkty marki

Globalna marka technologiczna HONOR ogłosiła HONOR Fans Festival. Jego obchody będą trwać w Polsce od 1 do 11 kwietnia, a na świecie obejmą obejmą ponad 18 krajów, w tym Polskę, Niemcy, Francję, Wielką Brytanię, Rosję, Czechy, Malezję i wiele innych.

Podczas trwania Festiwalu w Polsce będzie można skorzystać z obniżek cen na wybrane produkty marki, które dostępne będą w sieci RTV Euro AGD od 1 do 11 kwietnia.

Promocją zostaną objęte produkty: HONOR MagicWatch2 – w wersji 42 i 46 mm w kolorze czarnym, które będzie można dostać za 599zł (obniżka z 799zł), a także smartfon HONOR 20 – który będzie można kupić za 1299zł (obniżka z 1499zł).

Cieszymy się, że możemy świętować HONOR Fans Festival wraz z naszymi fanami, oferując szereg wspaniałych ofert i rabatów na wybrane produkty. Pod koniec 2019 roku mieliśmy ponad 220 milionów fanów na całym świecie i w ten sposób dziękujemy im za wsparcie. Już nie możemy się doczekać, aby w 2020 roku i w następnych latach powitać jeszcze więcej fanów w naszej globalnej społeczności” – powiedział George Zhao, Prezes HONOR. „Zgodnie z naszą strategią 1+8+N, która koncentruje się na posiadaniu 1 smartfonu HONOR, 8 urządzeń smart home i szerokiej gamy produktów naszych partnerów, aby umożliwić inteligentne życie, wprowadzamy w tym roku także temat przewodni Festiwalu Fanów: „HONOR Your Smart Life”. HONOR dąży bowiem do stworzenia jeszcze bardziej połączonego i inteligentnego świata dla globalnej młodzieży na całym świecie. Mamy nadzieję, że dzięki tym obchodom więcej osób będzie mogło cieszyć się z korzyści płynących z inteligentnego życia, które umożliwiają produkty HONOR all-scenario„.

 #Rusz się z HONOR

HONOR MagicWatch 2, wyposażony w 1,39-calowy dotykowy kolorowy ekran AMOLED, technologie monitorowania zdrowia, parametry samopoczucia, 15  różnych trybów fitness, wytrzymałą baterię (w wersji 46mm do 14 dni) oraz spersonalizowane tarcze jest dostępny w dwóch rozmiarach – 46 mm oraz 42 mm.

#Fotografuj z HONOR

Do zdecydowanych atutów modelu HONOR 20 należą poczwórny aparat o rozdzielczości 48 MPix wspierany sztuczną inteligencją, dynamiczny holograficzny design, który przyciąga wzrok i wiodąca w branży technologia: układ Kirin 980 wraz z GPU Turbo 3.0, baterie 3,750 mAh oraz przestrzenny dźwięk dzięki Virtual 9.1.

źródło: HONOR

Reklamy


Categories: Rynek, Gadżety, Płatności, telefon, Złap Okazję

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: