Orange Flex – darmowy pakiet 200 GB na naukę dla obecnych klientów

Orange Polska od dzisiaj proponuje darmowy pakiet 200 GB na naukę do wykorzystania w smartfonie, tablecie czy komputerze także dla obecnych klientów.

Żeby otrzymać pakiet nie trzeba korzystać kodu EDUFLEX, jak robili to nowi klienci Orange Flex. Wystarczy, że do 13 kwietnia wyślecie zgłoszenie na adres e-mail: eduflex@orange.com W ciągu 72 godzin ORange Polska rozpatrzy Twoje zgłoszenie. Jeśli weryfikacja będzie pozytywna, aktywuje na Twoim koncie pakiet 200 GB i poinformuje o tym SMS-em. Na wykorzystanie 200 GB będziecie mieli 60 dni od momentu aktywacji.

Zgłoszenie powinno zawierać:

1. Twoje imię i nazwisko,

2. Twój numer telefonu w Orange Flex,

3. Nazwę oraz adres szkoły lub uczelni, w której uczysz się / pracujesz / uczy się Twoje dziecko,

4. Dokument potwierdzający, że jesteś uprawniony do skorzystania z oferty (np. legitymacja lub zaświadczenie o uczęszczaniu do szkoły, legitymacja służbowa lub potwierdzenie zatrudnienia). Jeżeli załączasz zdjęcie lub skan dokumentu i zawiera on więcej danych niż podane w pkt 1-4, to prosimy o ich zasłonięcie.

źródło: Orange

One thought on “Orange Flex – darmowy pakiet 200 GB na naukę dla obecnych klientów

  • 28 lipca 2020 o 22:39
    Permalink

    Zapraszam Cię do Orange Flex 🍊
    Dostaniesz 50 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod KACPEREM9H przed wyborem metody płatniczej i aktywuj Plan.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: