Nationale-Nederlanden wspiera walkę z pandemią SARS-Cov-2

Nationale-Nederlanden dołączyło do koalicji firm wspierających walkę z koronawirusem. Wraz ze spółką NN Investment Partners TFI ubezpieczyciel przekazał pieniądze na przeprowadzenie 350 testów na obecność SARS-Cov-2 realizowanych przez laboratorium Warsaw Genomics.

W obliczu zagrożenia zdrowia i życia wielu ludzi czujemy odpowiedzialność i potrzebę działania. Dlatego zdecydowaliśmy się umożliwić przeprowadzenie dodatkowych, bezpłatnych testów diagnostycznych szpitalom i placówkom medycznym, które każdego dnia walczą o pacjentów – mówi Aleksandra Paszkiewicz, Chief HR Officer w Nationale-Nederlanden.

Od lat zarządzamy funduszami inwestycyjnymi w sposób odpowiedzialny, z poszanowaniem środowiska i społeczeństwa. Dziś bez wahania wspieramy walkę z epidemią i ratowanie ludzkiego życia – komentuje Małgorzata Barska, prezes NN Investment Partners TFI.

Według wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia niezbędne jest wykonywanie jak największej liczby testów. Tylko w ten sposób możliwe będzie zidentyfikowanie osób z koronawirusem, a tym samym przerwanie łańcucha zakażeń. Sfinansowanie testów na COVID-19 realizowanych przez Warsaw Genomics to jedno z działań, jakie podjęło Nationale-Nederlanden na rzecz zwalczania koronawirusa.

Laboratorium Warsaw Genomics to spółka naukowa Uniwersytetu Warszawskiego. Na co dzień zespół lekarzy i naukowców zajmuje się przeprowadzaniem czułych i dokładnych testów genetycznych opartych o najnowsze osiągnięcia światowej nauki.

Nationale-Nederlanden to jedna z największych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Oferuje różnorodne produkty zabezpieczające przyszłość finansową ponad pół miliona klientów. Działa w Polsce od 1994 roku. Od 1998 roku w ramach grupy funkcjonuje także Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne zarządzające największym pod względem aktywów Otwartym Funduszem Emerytalnym w Polsce z 3 milionami Klientów.

NN Investment Partners TFI już od ponad 20 lat pomnaża pieniądze klientów indywidualnych, firm i instytucji. Jesteśmy trzecim co do wielkości TFI na polskim rynku pod względem wartości aktywów funduszy dla szerokiego grona inwestorów. Obsługujemy blisko 600 tysięcy klientów oferując im nie tylko fundusze, ale również produkty emerytalne oraz rozwiązania inwestycyjne szyte na miarę. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy NN, z sukcesem łączymy globalną i lokalną ekspertyzę.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: