Realme X2 Pro – flagowy model realme z nagrodą Red Dot Design Award

Wyniki nagrody Red Dot Design Award 2020, która jest uznawana za „Oscary” w branży projektowej, zostały oficjalnie ogłoszone. Realme X2 Pro, flagowy model najszybciej rozwijającej się marki smartfonów na świecie, został zwycięzcą nagrody Red Dot Award w kategorii Product Design. To pierwsze wyróżnienie dla realme w historii konkursu.

 

Realme X2 Pro

Nagroda Red Dot Design Award, ufundowana przez German Design Council, jest uznanym na całym świecie globalnym wyróżnieniem za wzornictwo przemysłowe z ponad 60-letnią historią. Co więcej, jest to także jeden z największych i najbardziej wpływowych konkursów, znany jako symbol wysokiej jakości designu, a prace zdobywające nagrodę są uważane za niezwykle oryginalne.

Realme X2 Pro

Życie jako inspiracja projektu

realme X2 Pro Master Edition został stworzony przez realme i światowej sławy mistrza wzornictwa przemysłowego Naoto Fukasawa. Projektując realme X2 Pro Master Edition (Red Brick & Concrete), twórca inspirował się teksturami popularnych materiałów budowlanych.

Ponadto, aby spełnić wyjątkowo wysokie standardy użytkowania, realme stworzyło niestandardową farbę RP i połączyło ją z wiodącą w branży technologią powlekania szkła lakierowanego. Po 32 etapach szlifowania i testowania końcowym rezultatem jest wspaniałe uczucie matowego dotyku, które nadaje miękkość szkłu. Wykorzystano również technologię laserową PicoSure do wygrawerowania logo na matowym szkle oraz repliki podpisu Naoto Fukasawy ze 100% wiernością – w najcieńszych miejscach podpis ma zaledwie 0,09 mm.

realme Master Edition – znaczący ślad w dziedzinie projektowania smartfonów

realme Master Edition stworzone przez realme i Naoto Fukasawa zintegrowało „Nieświadomy projekt” mistrza z „Prawdziwym projektem” realme, kładąc nacisk na koncepcję rozpoczynania od szczegółów życia, zawsze skupiając się na ludziach, usuwając nadmiarowość i przywracając projektom funkcjonalność i prostotę. Seria realme Master Edition stanowi dobry przykład dla branży, inspirując większą liczbę projektantów do tworzenia doskonałych produktów.

Realme X2 Pro

Od realme X Master Edition (Onion & Garlic), inspirowanego teksturami cebuli i skórki czosnku, po realme X2 Pro Master Edition (Red Brick & Concrete), a następnie realme X50 5G Master Edition (Dot & Line), inspirowanego kropkami i liniami we współczesnym życiu w mieście, wszystkie z nich pokazują łatwo ignorowane piękno życia. Co więcej, realme X Master Edition wcześniej zdobyło nagrodę International CMF Design Supreme Gold Award.

Dążenie do wyznaczania trendów w projektowaniu, determinacja do odważnego podążania za młodymi

W 2020 roku realme poświęci się budowaniu marki technologicznej, wyznaczającej trendy zgodnie z hasłem przewodnim “Dare to leap”. Realme chce być marką przełamującą krąg, wprowadzającą modną kulturę do branży technologicznej oraz produkty cechujące się zarówno wyznaczającą trendy technologią, jak i designem tworzonym dla młodych ludzi.

Obecnie realme oficjalnie rozpoczyna program „Realme Trendsetters”, który zaprasza projektantów wyznaczających trendy, modnych artystów i projektantów z każdego obszaru do wspólnego tworzenia gadżetów Tech Trendsetter. Ponadto, realme założyło wewnętrzne studio projektowe, realme Studio,  aby zrzeszać najlepszych mistrzów wzornictwa w branży, dostarczać konsumentom modne i rozrywkowe smartfony i produkty AIoT oraz tworzyć Smart Trendsetter Life dla młodych poprzez integrację najnowszych technologii 5G, AI, Imaging i realme UI z bezproblemową zabawą.

realme ma nadzieję współtworzyć z młodymi ludźmi przyszłościowe trendy jako „Popularyzator Tech Trendsetter Life”, integrować trendy z technologią i zachęcać młodych ludzi do przełamywania rutyny i wspólnego skoku do przodu.

Global Wallpaper Design Contest – do wygrania 10 tys. dolarów

realme zaprasza również do udziału w konkursie Global Wallpaper Design Contest. Na platformie konkursowej użytkownicy z całego świata mogą dzielić się swoją kreatywnością i łączyć ze sobą. Dzięki inicjatywie marka zachęcić młodych ludzi na całym świecie do odkrywania piękna designu, a także do mówienia o swojej unikalnej tożsamości w języku projektowania. Zgłoszenia trwają do 22 kwietnia. Do wygrania jest 10 tys. dolarów oraz inne atrakcyjne nagrody. realme ogłosi zwycięzów 22 maja. Szczegóły: https://event.realme.com/global/wallpaper/

źródło: realme

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: