#ZostanWdomu z Play i oglądaj kwietniowe nowości z Wypożyczalni PLAY NOW

Play nieustannie pracuje nad tym, by wspierać użytkowników sieci w tym szczególnym czasie i zachęcić ich do pozostania w domach. Tym razem przygotował specjalną niespodziankę dla fanów kina, która pozwoli im bieżąco poznawać najnowsze produkcje. Przez cały kwiecień, co tydzień w Wypożyczalni będą pojawiać się kolejne filmy, pochodzące z bogatej biblioteki PLAY NOW, w specjalnej, niższej cenie. Wśród premier znalazł się także najnowszy film Patryka Vegi „Bad Boy”.

Kwiecień z PLAY NOW to nie tylko telewizyjne debiuty produkcji znanych z kinowych ekranów, ale również szeroki wybór polskich i zagranicznych tytułów z różnych gatunków filmowych. Play chce umilić swoim klientom kolejne wieczory spędzone w domu, dlatego prezentuje specjalną ofertę Wypożyczalni, dostępnej w ramach PLAY NOW. Teraz każda osoba, posiadająca numer w PLAY otrzymuje możliwość dostępu do wybranych filmów w promocyjnej cenie. Co tydzień, użytkownicy będą mogli obejrzeć kolejnych 20 tytułów w atrakcyjnej, obniżonej o 50% cenie. W najbliższych dniach w ofercie pojawią się tytuły dla wielbicieli mocnych wrażeń. Z myślą o nadchodzących świętach, Play przygotował także wybór popularnych produkcji, wśród nich „7 uczuć” Marka Koterskiego z plejadą polskich gwiazd, nagrodzony Złotą Palmą na Festiwalu w Cannes oraz nominowany do Oscara film „Złodziejaszki”, czy też „Powrót Bena” z mocną rolą Julii Roberts. W promocji świątecznej nie zabraknie też propozycji dla dzieci. Abonenci Play będą mogli obejrzeć filmy „Zając Max ratuje Wielkanoc” czy „Asterix i Obelix w służbie Jej Królewskiej Mości”.

W bibliotece PLAY NOW dostępnych jest wiele nowości, które jeszcze niedawno moża było zobaczyć tylko w kinach. Kilka tygodni po premierze do oferty operatora trafił najnowszy film Jana Komasy “Sala samobójców. Hejter”. Operator zachęca również do objerzenia nominowanego do Oscara „Bożego Ciała” czy filmu „Mayday” reżysera takich przebojów jak „Planeta Singli 2” i „Planeta Singli 3”. Na wielbicieli komedii czeka „Pan T.” z Pawłem Wilczakiem w roli głównej.

Gorące premiery kwietnia to między innymi:

„Bad Boy” Patryka Vegi dostępny od 8 kwietnia

„W Labiryncie” z Dustinem Hoffmanem w roli głównej od 16 kwietnia

„Co przyniesie jutro” ze zjawiskową Annette Bening i Billem Nighty od 18 kwietnia

Nowości w ofercie będzie jednak więcej.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy zalogować się numerem telefonu do PLAY NOW – platformy streamingowej dostępnej na urządzeniach mobilnych, stronie www.playnow.pl, dekoderach PLAY NOW TV BOX i telewizorach lub innych urządzeniach z systemem Android TV. Operator podkreśla, że korzystanie z PLAY NOW nie pomniejsza pakietu danych internetu Play.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: