HONOR MagicWatch 2 Sakura Gold (różowego złota) w sprzedaży od dzisiaj

Marka HONOR oficjalnie wprowadziła dzisiaj na polski rynek nowy kolor zegarka HONOR MagicWatch 2 w kolorze różowego złota, oficjalnie nazywany Sakura Gold. Najważniejsze wyróżniki HONOR MagicWatch 2 to wytrzymała bateria, która w tym modelu (42mm) pozwoli nam cieszyć się baterią bez konieczności ładowania aż do 7 dni. Poza tym otrzymamy inteligentne i przemyślane technologie monitorowania kondycji i zdrowia użytkowników oraz spersonalizowane tarcze zegarka.

HONOR MagicWatch 2 Sakura Gold

HONOR MagicWatch 2 w kolorze Sakura Gold dostępny jest RTV Euro AGD, x-kom, oraz na aetka24.pl w cenie rekomendowanej 899 zł.

W jaki sposób HONOR MagicWatch 2 pomaga Ci w utrzymaniu dobrej kondycji i uzyskaniu lepszych efektów podczas domowego treningu?

  1. Motywuje

Około 43% osób, które posiadają inteligentne urządzenie, używa go codziennie do ćwiczeń, co sugeruje, że fitness tracker może dostarczać dużą dawkę motywacji do codziennej aktywności.

HONOR MagicWatch wyposażony jest w  wizualne przypomnienia, które co godzinę przypominają, aby unikać zbyt długiego siedzenia przy biurku oraz posiada funkcję wirtualnego trenera biegania, który może Cię motywować podczas aktywności.

  1. Mierzy Twój rytm serca

HONOR MagicWatch 2 posiada możliwość pomiaru aktywnego i spoczynkowego tętna. Jest to ważne, ponieważ dane te pomagają lepiej zrozumieć różnice w rezultatach treningów.

  1. Śledzi spalone kalorie

Korzystanie z HONOR MagicWatch 2 w połączeniu z Huawei Health App pozwala zobaczyć, ile kalorii spalasz codziennie poprzez codzienną aktywność, ale także dedykowane ćwiczenia.

  1. Jest bardzo wszechstronny

Nie lubisz biegać i maszerować? Urządzenia HONOR oferują wiele różnych trybów fitness, więc gdy wykonujesz trening HITT w swoim pokoju lub jeździsz rowerem, w MagicWatch 2 masz do wyboru  15  różnych programów treningowych.

MagicWatch 2 posiada również funkcje krokomierza. Niezależnie od tego, czy chodzisz po domu czy idziesz do sklepu po zakupy – możesz być pewny, że Twój smartwatch monitoruje całą aktywność, jaką wykonujesz.

  1. Wspiera poprawę jakości Twojego snu

Odpowiednia ilość snu jest kluczowa, jeśli naprawdę chcesz prowadzić zdrowy styl życia. Podczas snu regenerują się mięśnie, nasze ciało odpoczywa i w efekcie mamy lepszy nastrój.

Przy użyciu aplikacji Huawei Health możesz analizowa swój wynik snu z podziałem na: głęboki sen, lekki sen i REM, wraz z poradami i sztuczkami do lepszego snu w nocy dzięki pomocy aplikacji.

źródło: HONOR

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: