Zmywarka Candy Brava CDIMN 4S622PS – higieniczne i sterylne zmywanie

Zmywarka do zabudowy Candy CDIMN 4S622PS z serii Brava, pomimo standardowych wymiarów, może pomieścić nawet 16 kompletów naczyń w jednym załadunku. Charakteryzuje się wysoką oszczędnością energetyczną A+++ (-10%) oraz wykorzystuje szereg innowacyjnych technologii, które zapewniają najwyższą jakość i skuteczność zmywania. Dostępne w urządzeniu programy umożliwiają higieniczne mycie naczyń i sztućców w krótkim czasie, przy maksymalnej wydajności energetycznej.

Candy CDIMN 4S622PS

Przestrzeń maksymalnie wykorzystana

Wnętrze zmywarki zostało zaprojektowane z myślą o jak największym załadunku. Model Candy Brava CDIMN 4S622PS jest w stanie pomieścić aż 16 kompletów naczyń. Idealnie zaprojektowany dolny kosz oraz dwa oddzielne kosze na sztućce pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni zmywarki. Wielu użytkowników z pewnością doceni możliwość umycia dużych blach czy rusztów z grilla. To dzięki specjalnym uchwytom, zamontowanym w dolnym koszu. Sam kosz wyposażony został w zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe wysunięcie go z prowadnic, a dodatkowy zaczep podtrzymujący talerze dba                       o jego stabilność i pozwala na optymalny załadunek naczyń o różnych rozmiarach czy kształtach.

 Funkcje i programy, które zapewnią idealną higienę naczyń

 Zmywarka do zabudowy Candy CDIMN 4S622PS z serii Brava wyposażona została w 12 programów. Higieniczne mycie i zwalczanie szkodliwych drobnoustrojów zapewnia program Dezynfekcja 75°C. Ta funkcja szczególnie przypadnie do gustu osobom mającym małe dzieci. Dzięki wysokiej temperaturze dziecięce akcesoria do posiłków czy butelki będą sterylnie czyste. Pozwoli to zaoszczędzić czas na wyparzanie naczyń.

Oszczędność czasu zapewni program 39’, podczas którego zmywanie i suszenie odbywa się w zaledwie 39 minut, a samo zmywanie bez suszenia zajmuje tylko 24 minuty. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się, kiedy w urządzeniu umieszczone zostaną lekko zabrudzone naczynia.

W modelu Candy Brava CDIMN 4S622PS po zakończeniu cyklu zmywania drzwi zmywarki automatycznie uchylają się, aby umożliwić cyrkulację powietrza w celu naturalnego wysuszenia naczyń. Ta innowacja pozwala na zmniejszenie zużycia energii na dodatkowe suszenie. Warto dodać, że funkcja jest zupełnie bezpieczna dla mebli i blatu, gdyż urządzenie wybiera optymalny czas oraz szerokość otwarcia drzwi.

Candy CDIMN 4S622PS

 Filtr samoczyszczący i filtr antybakteryjny

Zmywarka z linii Brava Candy CDIMN 4S622PS została wyposażona w filtr samoczyszczący. Sprawia on, że woda wewnątrz zmywarki pozbawiona jest okruszków, drobin jedzenia czy innych zabrudzeń. Urządzenie posiada także filtr antybakteryjny gwarantujący czystość naczyń, które po ukończonym programie zmywania pozbawione są bakterii czy zarazków.

Candy CDIMN 4S622PS

Zmywarka do zabudowy Candy Brava CDIMN 4S622PS została zaprojektowana tak, aby pracować cicho (43 dB) i wydajnie.

 Candy Brava CDIMN 4S622PS dostępna jest w sprzedaży w sklepach Media Expert w cenie ok. 1899 zł.

One thought on “Zmywarka Candy Brava CDIMN 4S622PS – higieniczne i sterylne zmywanie

  • 15 kwietnia 2020 o 09:28
    Permalink

    No i właśnie chyba wybrałem sobie zmywarkę, czegoś takiego szukałem. Nie zastanawiam się dłużej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: