HP ProBook 445 G7 oraz 455 G7 – nowe notebooki z AMD Ryzen 4000

Producent informuje o premierze dwóch nowych laptopów HP ProBook – 445 G7 oraz 455 G7, pierwszych notebookach biznesowych HP z procesorami AMD Ryzen 4000.

HP ProBook 455 G7
Firma HP prezentuje nowe laptopy HP ProBook 445 G7 i HP ProBook 455 G7 stworzone z myślą o rozwijających się firmach i specjalistach pracujących zdalnie. Są to pierwsze biznesowe urządzenia HP wyposażone w najnowsze procesory z serii AMD Ryzen 4000. Nowe ProBooki posiadają także wiodące funkcje producenta i rozwiązania bezpieczeństwa HP, takie jak HP Sure Start, HP Sure Sense, HP Privacy Camera i opcjonalne HP Sure View Gen 3.

Małe i średnie firmy oraz osoby pracujące zdalnie potrzebują, aby ich laptop był wyposażony we wszystko, co jest potrzebne do wykonywania pracy w dowolnym miejscu – od niezawodnej wydajności i długiej żywotności baterii, po zabezpieczenia wysokiej klasy i szybką łączność z siecią. 77% specjalistów ds. HR oraz menedżerów w małych i średnich firmach, za największe wyzwanie w zakresie zarządzania uważa właśnie przestarzałe systemy i technologie.

Laptopy HP ProBook 445 G7 i HP ProBook 455 G7, z systemem Windows 10, zapewniają optymalną wydajność m.in. dzięki procesorom z serii AMD Ryzen 4000 i są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej intensywnego dnia dzięki wielowarstwowym zabezpieczeniom oraz gwarancji wyjątkowej niezawodności.

HP ProBook 445 G7

Nowe ProBooki 400 od HP to m.in.:

  • Niezawodna wydajność: Najnowsza seria AMD Ryzen 4000, dostępna z cztero-, sześcio- lub ośmiordzeniowymi procesorami, w połączeniu z długim czasem pracy baterii ułatwią wykonywanie najcięższych zadań. Szybkie ładowanie komputera, nawet do 50% baterii w 30 minut, zapewni rozwiązanie HP Fast Charge.
  • Wielopoziomowy system zabezpieczeń chroniący system operacyjny oraz BIOS: Jeszcze lepsza ochrona dzięki wbudowanym funkcjom zabezpieczeń i prywatności od podstawowego systemu wejścia-wyjścia (BIOS) w górę, w tym HP Sure Start, HP Sure Sense, HP Privacy Camera i opcjonalnym HP Sure View Gen 3. Samonaprawiający BIOS HP Sure Start dla AMD automatycznie odzyskuje zaatakowane oprogramowanie i naprawia uszkodzenia bez interwencji informatyków czy użytkownika. HP Sure Sense wykorzystuje sztuczną inteligencję do rozpoznawania i poddawania kwarantannie nieznanych wcześniej rodzajów ataków, pomagając zapobiegać zagrożeniom jeszcze przed ich wystąpieniem. Zintegrowana kamera HP Privacy Camera posiada fizyczną zaślepkę, która blokuje obiektyw kamery, dbając o prywatność użytkownika, natomiast opcjonalny HP Sure View Gen3 natychmiast blokuje próby podglądu naszego ekranu, redukując światło widzialne podczas oglądania ekranu z boku, czyniąc go na pozór ciemnym i nieczytelnym.
  • Laptopy stworzone dla biznesu i nowoczesnych trybów pracy: To niezwykle smukłe urządzenia o płaskiej konstrukcji zawiasu umożliwiającego otwarcie ekranu do 180 stopni, które przeszły 19 testów MIL-STG 810G. Posiadają trwałą i stylową aluminiową obudowę, która zabezpiecza niemal bezramkowy wyświetlacz i aluminiową klawiaturę wydrukowaną z pomocą technologii 3D. Urządzenia mogą pracować w trybie komputerów stacjonarnych dzięki uniwersalnej, eleganckiej i kompaktowej stacji dokującej HP USB-C Dock G5 [8]. Opcja Extended Range Wireless LAN [9] zwiększa zasięg i poprawia łączność podczas korzystania z Wi-Fi, umożliwiając użytkownikom pracę na większą odległość od punktu transmisji oraz szybką przepustowość danych na krótszych odległościach. Dzięki opcjonalnej technologii Wi-Fi 6 można uzyskać szybkie i niezawodne połączenie nawet w miejscach z dużym zagęszczeniem sieci bezprzewodowych.

Cena i dostępność:

  • HP ProBook 455 G7 będzie dostępny od czerwca 2020 w cenie od 3499 PLN brutto
  • HP ProBook 445 G7 będzie dostępny od czerwca 2020 w cenie od 3499 PLN brutto
Więcej informacji na temat nowych ProBooków HP oraz ich zdjęcia w wysokiej jakości są dostępne na tej stronie.

O firmie HP

One thought on “HP ProBook 445 G7 oraz 455 G7 – nowe notebooki z AMD Ryzen 4000

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: