LoanByLink – AI „sztuczna inteligencja” przychodzi z pomocą gospodarce po pandemii

Skutki gospodarcze wirusa SARS-CoV-2 na obecną chwilę są tylko szacunkowe. Wprowadzony stan epidemii oraz przedłużenie zamknięcia wielu placówek niesie potencjalnie kolejny finansowy oraz ekonomiczny deficyt. Wiele firm obawia jak znacząco niższe obroty wpłyną na przyszłe funkcjonowanie.

Cyfryzacja i automatyzacja w dzisiejszym świecie są powszechnym zjawiskiem. Nawet na pozór najprostsze procesy wymagają bogatego backstagu. Liderzy z zakresu rynku fintech czy lendetech udostępniają innowacyjne projekty dzięki, którym upraszczane są codzienne, popularne konwenanse. W konsekwencji działalności fintechowych podmiotów korzystamy z takich udogodnień jak blik,  pay-by-link, google pay czy apple pay.

Jedna z polskich spółek wprowadziła na rynek produkt o nazwie loan-by-link. Ma on za zadanie umożliwić przekształcenie każdej strony internetowej w sklep on-line oraz zakup droższych produktów w formie ratalnej. Przedsiębiorstwo zapewnia, że tym co wyróżnia loan-by-link na tle konkurencji jest prosta konfiguracja systemu ze stroną potencjalnego partnera. Provema stawia na formułę 3×3 czyli 3 minuty do synchronizacji strony, 3 minuty na złożenie wniosku oraz 3 minuty do wypłaty środków.

loan-by-link

 

Synchronizacja strony z kodem jest prosta. Kod zostaje udostępniony po rejestracji na stronie partnera i niemal natychmiast nasza witryna jest sklepem internetowym. Wystarczy zaimplementowanie szyfru na docelową stronę i już mówimy o e-handlu. Zarządzenie i weryfikacja sfinansowanymi usługami możliwa jest za pomocą profilu na portalu partnera. Pozwala to na szybką realizację zamówień i pełen wgląd w zamówione usługi. Nie ma potrzeby zakładania dodatkowych portali śledzących zamówienia. Wszystko w jednym panelu. Obsługę po sprzedażową przejmuje operator. Jest to z pewnością spore uproszczenie dla osób prowadzących działalności na rykach lokalnych i nie tylko.

Umowa zawierana miedzy partnerami jest prosta i błyskawicznie przekazana do realizacji. Należy podkreślić, że przystąpienie do współpracy jest bezpłatne. Kontrakt można rozwiązać w każdej chwili za pomocą panelu klikając „zakończ współpracę. Nie ma okresu wypowiedzenia ani opłat związanych z odstąpieniem od współpracy.

loan-by-link

Prosty algorytm zwiększa atrakcyjność usługodawcy, znacznie upraszcza dostępne finansowanie i zapewnia kompleksową obsługę. Kontrahenci otwierają się na nowe kierunki i rozbudowę sieci sprzedaży czy proponowanych usług. Taki był zamysł tego serwisu aby przynosił korzyści dla wszystkich a w dobie kryzysu gospodarczego bezpłatne rozwiązania jak LoanByLink pozwalają na dostosowanie się do sytuacji, mówi prezes- Grzegorz Szulik.

Kontrahenci mogą liczyć na pełne wsparcie technologiczno- techniczne. Ewentualne usterki techniczne mają być rozwiązywane w trybie ASAP. Środki z zawartych transakcji przekazywane są szybkimi płatnościami co ma pozwolić bez zwłoki realizować zamówienia. Obsługę

finansowania zapewnia support przedsiębiorstwa a klienci chcący skorzystać z ofert ratalnej wszelkie pytania mogą kierować za pomocą czatu, połączeniu z infolinią oraz drogą mailową.

źródło: Provema

One thought on “LoanByLink – AI „sztuczna inteligencja” przychodzi z pomocą gospodarce po pandemii

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: