BaByliss od poniedziałku w Biedronce – domowy sposób na kwarantannę

Od poniedziałku 20 kwietnia w sieci sklepów Biedronka dostępna będzie maszynka do strzyżenia BaByliss Precision Cut – nowość z linii BaByliss MEN. To dobra wiadomość dla tych, którym ze względów obostrzeń tj. przymusowej kwarantanny i zamkniętych salonów fryzjerskich, włosy wchodzą już do oczu lub mają dość „artystycznego nieładu” na głowie. Proste w obsłudze urządzenie oferujące 13 długości strzyżenia w zakresie 0,5–24 mm, oferowane będzie w cenie 99 zł.

BaByliss

Co robić z włosami? – pytają ludzie. O ile w przypadku tych, którzy nie zważają specjalnie na uczesanie, albo po prostu lubią dłuższe włosy, nie ma problemu, to co mają powiedzieć pozostali? Na pomoc przychodzą BaByliss i Biedronka, bowiem już od poniedziałku w sieci tych znanych sklepów dostępna będzie maszynka do strzyżenia BaByliss Precision Cut E786E.

Maszynka pomoże z sukcesem podjąć walkę z niechcianym zarostem i zadbać o swój perfekcyjny wygląd. Jest lekka i wygodna, zapewnia profesjonalny efekt połączony z maksymalnym komfortem. Tnie precyzyjnie i równomiernie dzięki ostrzom ze stali nierdzewnej w wybranej długości spośród 13 różnych opcji strzyżenia jakie oferuje. Zakres od 0,5 mm do 24 mm (dokładność co 2 mm) ustawia się za pomocą łatwego w obsłudze specjalnego pokrętła, dzięki czemu maszynkę można dostosować do własnych potrzeb.

Maszynka BaByliss Precision Cut o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym zapewnia do 60 minut ciągłej pracy bezprzewodowej (na akumulatorze). Samo otrze maszynki można zdjąć i myć przepłukując je wodą. W zestawie z maszynką znajduje się etui dla wygodnego przechowywania.

Z maszynką do strzyżenia BaByliss Precision Cut E786E z linii MEN zyskamy świetny wygląd i… pomożemy reszcie domowników odzyskać lepszy look. Produkt w cenie 99 zł, z 3-letnią gwarancją, dostarcza firma mPTech Sp. z o.o., a w sklepach Biedronka dostępny będzie od 20 kwietnia do 2 maja br. lub do wyczerpania zapasów.

Marka BaByliss jednym z liderów światowego rynku pielęgnacji włosów, a także najpopularniejszą marką w Europie w kategorii prostowania włosów. Urządzenia Babyliss są dziś obecne w domach i salonach fryzjerskich w ponad 60 krajach świata.

Źródło: mPtech

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: