Darmowe Teamfight Tactics już na smartfonach i tabletach

Riot Games, twórcy kultowego League of Legends, umożliwiają rozgrywkę w TFT między platformami (PC, Mac, mobile) i zapowiadają Mistrzostwa Teamfight Tactics: Galaktyki z pulą nagród wynoszącą 200 000 dolarów

Teamfight Tactics

Po świetnym przyjęciu wersji na komputery osobiste, Riot Games rozszerzył platformy, na których gracze mogą toczyć swoje pojedynki w darmowym Teamfight Tactics. Popularny auto-battler jest już dostępny dla każdego na smartfonach i tabletach z systemami Android oraz iOS. Dodatkowym smaczkiem jest możliwość gry multiplatformowej, pomiędzy graczami pecetowymi / użytkownikami komputerów Mac, a mobilnymi, w ramach wspólnego konta Riot.

Teamfight Tactics to produkcja typu auto-battler, czyli gra strategiczna PvP, w której zmagania toczą sterowani przez sztuczną inteligencję bohaterowie znani z League of Legends. Zadaniem gracza jest rozmieszczenie swoich bohaterów na planszy, tak by jak najlepiej ze sobą współpracowali i pokonali drużynę przeciwnika – w jednej rozgrywce może uczestniczyć do ośmiu graczy.

Wraz z premierą wersji mobilnej zmieniły się również zestawy bohaterów – „Żywioły powstają” zastąpiły „Galaktyki”, a wraz z nimi dostępne taktyki. Taki zabieg sprawia, że rozgrywka pozostaje atrakcyjna i wciąż świeża zarówno dla nowych, jak i stałych graczy.

Jak zagrać w mobilną wersję Teamfight Tactics?

  1. Ściągnij aplikację na Android lub iOS.
  1. Obejrzyj poradnik wideo przygotowany z myślą o nowych graczach.
  2. Połącz konto Riot z Twitch Prime, aby otrzymać Jajo Małych Legend.

Wkrótce rozpocznie się również pierwszy globalny turniej TFT — Mistrzostwa Teamfight Tactics: Galaktyki, w którym udział wezmą zawodnicy z całego świata, walczący o pulę nagród wynoszącą 200 tysięcy dolarów. Szczegóły na temat turnieju znaleźć można na specjalnej stronie internetowej..

Twórcy stale aktualizują Teamflight Tactics i informują o wszelkich zmianach na stronie gry. Szczegóły na temat patcha 10.8.

O grze TFT:

Teamfight Tactics to darmowa gra Riot Games – twórcy League of Legends. To produkcja typu auto-battler, czyli gra strategiczna PvP, w której zmagania toczą sterowani przez SI bohaterowie znani ze sztandarowej produkcji studia. Zadaniem gracza jest rozmieszczenie swoich bohaterów na planszy, tak by jak najlepiej ze sobą współpracowali i pokonali drużynę przeciwnika. Dzięki losowej rekrutacji i specjalnym wydarzeniom mecze się nie powtarzają.

W rozgrywce może uczestniczyć jednocześnie ośmiu graczy, których reprezentują sympatyczne awatary – Małe Legendy. W dostępnym w TFT sklepie nie można kupić żadnych ulepszeń, które dawałyby przewagę innym graczom, poza elementami kosmetycznymi zmieniającymi wygląd aren i Małych Legend.

źródło: Riot Games

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: