Raport Havas Meaningful Shift – marka w czasie kryzysu

Agencja mediowa Havas Media Group przygotowała specjalny raport Meaningful Shift – Jak przeprowadzić markę przez czas kryzysu, na temat wpływu pandemii koronawirusa na rynek mediów i zmianę zachowań konsumenckich.

W raporcie zespół badaczy i strategów Havas Intelligence odpowiada m.in. na pytanie o to, jak znaleźć szansę w kryzysie oraz podaje przykłady efektywnych działań marek w duchu meaningful z rynku polskiego i globalnego.

Po ponad miesiącu od wybuchu pandemii obserwujemy zmiany w samopoczuciu i zachowaniu Polaków, które mogą na dłuższy czas zmienić kształt naszego rynku. Dzisiaj oddajemy Państwu drugą część naszego cyklicznie aktualizowanego przewodnika dla marek w czasie kryzysu. To aktualizacja obejmująca zagregowane, globalne dane i zagadnienia związane z wpływem epidemii na konsumenta oraz rynek, a także z efektywnym angażowaniem się marek w pomoc – podkreśla Havas Intelligence.

W oparciu o dwie fale dedykowanego badania Havas Intelligence wskazuje zupełnie nowe insighty będące szansą dla marek w czasie kryzysu. Pokazuje przykłady kreatywności i elastyczności marek z Polski i świata, ostrzega przed łatwymi do popełnienia błędami. W czasie kryzysu sytuacja zmienia się dynamicznie, a szansę na wyjście z niej zwycięsko mają te marki, które tworzą realną wartość dla swoich odbiorców, są elastyczne i działają odważnie.

Codziennie tysiące marketerów myśli o tym i robi wszystko, aby skutecznie dotrzeć do konsumenta. Dziś do dyspozycji mamy wiele danych na temat zachowań i preferencji konsumenckich, na bazie których możemy budować efektywne strategie marketingowe.

Przedstawiamy najnowszy raport Meaningful Shift – Jak przeprowadzić markę przez czas kryzysu, na temat wpływu pandemii koronawirusa na rynek mediów i zmianę zachowań konsumenckich, jakie przynosi kryzys epidemiologiczny.

  • Jak powinna wyglądać skuteczna komunikacja marketingowa w czasach zarazy?
  • Jak być meaningful w dobie kryzysu, który zatrzymał świat?
  • A jak wykorzystać element szansy, który zawsze niesie za sobą recesja?

O tym wszystkim  w specjalnym raporcie Havas Meaningful Shift – Jak przeprowadzić markę przez czas kryzysu do pobrania: HAVAS MEDIA – PRZEWODNIK PO CZASACH KRYZYSU

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: