LG V60 ThinQ 5G – podwójne możliwości w klasie Premium już w Polsce z bonusem

LG nie zwalnia tempa i wprowadza dziś kolejnego flagowca, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Pełne wsparcie dla sieci 5G, dźwięk klasy premium i nagrywanie filmów w rozdzielczości 8K – to wszystko zawiera w sobie LG V60 ThinQ 5G, który debiutuje na polskim rynku. W okresie promocyjnym smartfon będzie dostępny w zestawie z drugim ekranem LG Dual Screen, czekiem Blik na 300 zł oraz dodatkowym rokiem gwarancji. Smartfon jest dostępny od dziś wyłącznie w ofercie sieci Play.

Decydując się na zakup LG V60 ThinQ 5G w sieci Play od 22 kwietnia do 20 maja 2020 roku klienci otrzymają dodatkowy ekran LG Dual Screen o wartości 900 zł, 300 zł zwrotu w formie czeku Blik oraz dodatkowy trzeci rok gwarancji na smartfon*.
Od startu sprzedaży serii K w Polsce, klienci będą mogli otrzymać zestawy promocyjne. W przypadku LG K61 będą to słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Sesh True, a decydując się na LG K51S lub LG K41S klienci otrzymają słuchawki Skullcandy Ink’d+.

LG V60 ThinQ 5G – podwójne możliwości

Flagowy LG V60 ThinQ 5G opracowano z myślą o wykorzystaniu pełni możliwości, jakie daje technologia 5G. Sieć nowej generacji to przede wszystkim wysoka prędkość internetu i brak opóźnień. Dzięki temu możliwe jest błyskawiczne przesyłanie filmów nagranych w rozdzielczości 8K, streaming multimediów w najwyższej jakości czy stabilne i bezproblemowe videorozmowy. Już tradycyjnie dla flagowych urządzeń LG, również V60 ThinQ 5G wyposażony został w 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy oraz znany z telewizorów OLED procesor dźwięku LG 3D Sound Engine, gwarantujące doskonały dźwięk. Obok nagrywania w rozdzielczości 8K, smartfon obsługuje technologię Steady Cam, dzięki której każde ujęcie wygląda niezwykle płynnie, jak z użyciem zaawansowanych gimbali. LG V60 ThinQ 5G wyposażony został w standardowy aparat o rozdzielczości 64MP oraz 13MP szerokokątny. Całość zasilana jest baterią o pojemności 5000 mAh i zamknięta w wodoszczelnej (IP68) obudowie spełniającej dodatkowo militarne normy MIL-STD 810G.
Więcej informacji o LG V60 ThinQ 5G: Tutaj
cena LG V60 ThinQ 5G: 4 299 zł
*Sprzedaż zestawów promocyjnych w terminie 22.04-20.05.2020 lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotycząca trzeciego roku gwarancji obejmuje wyłącznie LG V60 ThinQ 5G z oficjalnej dystrybucji Play, zakupionego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej wyłącznie w roku 2020 roku. Szczegóły na www.strefalg.pl/promocjelg

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: