Huawei publikuje Białą Księgę podczas internetowego szczytu „5G+, Better World”

Huawei zorganizował internetowy szczyt pod nazwą „5G+, Better World” („5G+, Lepszy Świat”). Podczas wydarzenia prezes działu marketingu i sprzedaży rozwiązań Huawei Carrier BG Peng Song wezwał branżę teleinformatyczną do ścisłej współpracy na rzecz budowania lepszego świata.

Peng Song delivering the opening speech.

W roku 2020 stoimy u progu trzeciej dekady XXI wieku – powiedział Peng. – Jeszcze przed jego końcem, cyfryzacja świata nabierze rozpędu, przynosząc zarówno szanse, jak i wyzwania dla operatorów telekomunikacyjnych i różnych branż. Aby móc stawić im czoła, operatorzy muszą dążyć do uzyskania bardziej odpornych, w większym stopniu zautomatyzowanych i inteligentnych sieci docelowych, nakierowując swoje roczne plany i działania na osiąganie tych celów. Huawei uruchamia internetową platformę '5G+, Better World’, aby pracować z operatorami i partnerami z całego świata, dzielić się wartościowym doświadczeniem i budować lepsze sieci docelowe„.

Podczas wydarzenia firma Huawei opublikowała przygotowaną przez siebie białą księgę zatytułowaną „Technology against Pandemic: Insights and Practice on Telecom Networks” („Technologia w walce z pandemią: wnioski i praktyka w sieciach telekomunikacyjnych”). Wspomniana biała księga zawiera pogłębione informacje na temat globalnych sieci i wyjaśnia istotną rolę, jaką sieci telekomunikacyjne odrywają w walce z pandemią. Stabilne sieci telekomunikacyjne pomogły przenieść do sieci kluczowe obszary działalności, takie jak edukacja i zakupy, umożliwiając wykonywanie pracy zdalnej. Działania podejmowane po zamknięciu szkół i miejsc pracy stały się podstawą do ciągłej nauki i opracowywania nowych rozwiązań. Biała księga opisuje również najlepsze praktyki światowych operatorów w zakresie walki z pandemią za pośrednictwem sieci. Wśród zaawansowanych technologii wdrożonych przez operatorów, które pozwalają skuteczniej walczyć z obecnym kryzysem są: sieć 5G, sztuczna inteligencja i sieci światłowodowe 10G PON.

W wydarzeniu wzięło udział wielu znakomitych gości, którzy wygłosili swoje przemówienia. Znaleźli się wśród nich dr Su Yu, wicedziekan Instytutu Badań Przemysłowych China Mobile Chengdu, Robert Wigger, dyrektor ds. administracyjnych Sunrise, Su Xiaoming, wiceprezes YITU Technology, Shaun Collins, dyrektor generalny CCS Insight i Bob Cai, dyrektor ds. marketingu Huawei Carrier BG.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: