Huawei AppGallery – 3 miesiące dostępu premium za pobranie aplikacji TOK FM

Dwie nowe aplikacje Grupy Radiowej Agora – TOK FM i Radio Złote Przeboje – zostały w pełni zintegrowane z Huawei Mobile Services i dostępne są w Huawei AppGallery, autorskim sklepie marki z aplikacjami. Z tej okazji każdy, kto pobierze aplikację TOK FM z Huawei AppGallery i wpisze na stronie https://audycje.tokfm.pl/kod-huawei dedykowany kod, otrzyma 3 miesiące dostępu premium do bardzo bogatej biblioteki audycji i podcastów. Promocja potrwa do odwołania.

Aby skorzystać z 3-miesięcznego bezpłatnego dostępu premium do audycji i podcastów, a także transmisji na żywo w aplikacji TOK FM, wystarczy zarejestrować się lub zalogować na  https://audycje.tokfm.pl/kod-huawei i aktywować dedykowany kod, który znajduje się na stronie. Następnie należy pobrać aplikację z Huawei AppGallery, otworzyć ją na smartfonie i zalogować się do konta. Darmowy 3-miesięczny dostęp premium zostanie przypisany do konta.

Huawei dynamicznie rozwija swój własnym ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, w którym obecnie znajduje się blisko 1000 polskich aplikacji, a liczba ta z dnia na dzień rośnie. W ostatnim czasie kilkanaście dużych aplikacji wdrożyło swoje produkty do HMS (Huawei Mobile Services), w tym między innymi Ceneo, OLX, Pracuj.pl czy Rossman. Platforma przyciąga użytkowników smartfonów i tabletów Huawei nie tylko bogatą ofertą, ale również wieloma nowościami, dedykowanymi ofertami czy wysokim poziomem bezpieczeństwa.

 HSM (Huawei Mobile Services) to autorskie rozwiązanie Huawei, które jest bazą dla ekosystemu Huawei, który składa się z Mobilnej Chmury, Motywów, Przeglądarki, Asystenta czy sklepu Huawei AppGallery.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: