Smartfony OPPO w sieci Plus, czyli kulturalna promocja

OPPO wraz z operatorem sieci Plus przygotowali dla klientów ciekawą okazję: do smartfonów Reno3 i A31 w specjalnych ofertach dodawane będą karty podarunkowe w formie e-kodów do wykorzystania na stronie empik.com.

Smartfony OPPO niedawno pojawiły się w ofercie operatora sieci Plus, a teraz obie firmy przygotowały dla klientów ciekawą ofertę promocyjną. Przy zakupie jednego z dwóch dostępnych w Plusie modeli – Reno3 A31 dodawane będą e-kody do sieci EMPIK o wartości odpowiednio 200 lub 100 złotych.
Promocja przewidziana jest dla dwóch wariantów ofertowych:
  • przy zakupie OPPO Reno3 w dowolnym abonamencie, klient otrzymuje e-kod o wartości 200 zł do wykorzystania na stronie empik.com.
  •  przy zakupie OPPO A31 w dowolnym abonamencie klient otrzymuje e-kod o wartości 100 zł do wykorzystania na stronie empik.com.
Reno3 i OPPO A31 to najświeższe propozycje OPPO, zostały wprowadzone do Polski ledwie kilka dni temu. Charakterystyczne dla całej marki, jak zatem i dla obu tych smartfonów jest wyróżniający się wygląd, doskonały stosunek jakości do ceny oraz świetne wykonanie i idąca za tym bezawaryjność.
Szczegółowe informacje o modelu OPPO Reno3 dostępne są tutaj: https://www.oppo.com/pl/smartphone-reno3/, a o modelu OPPO A31 tu: https://www.oppo.com/pl/smartphone-a31/.
Oferta startuje 28.04.2020 r. i potrwa do 01.06.2020r. lub do wyczerpania zapasów.
Wszystkie szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej Plusa, pod adresem: https://www.plus.pl/super-abonament?recommend=oppo.
źródło: OPPO

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: