Lexmark rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia

Firma Lexmark, lider w dziedzinie rozwiązań do przetwarzania obrazu, rozszerza ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw, wprowadzając nowe urządzenia klasy enterprise serii 300 i 400. Jest to propozycja przeznaczona dla małych grup roboczych i niewielkich przestrzeni. Urządzenia zapewniają szybkość wydruku, niezawodność, wydajność i bezpieczeństwo danych.

Wprowadzone na rynek urządzenia obejmują sześć nowych monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych klasy biznesowej oraz dwa nowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne dla klientów korporacyjnych. Nowe drukarki zaprojektowane zostały z myślą o małych grupach roboczych i niewielkich przestrzeniach. Oferują partnerom i klientom korporacyjnym firmy Lexmark imponującą wydajność, a także pojemność i trwałość umożliwiającą zmniejszenie liczby przerw w pracy urządzeń. Oferują prędkość drukowania do 42/40 stron na minutę (format letter/A4) i czas do wydrukowania pierwszej strony nawet 5,9 sekundy.

Nasze nowe urządzenia są lekkie, kompaktowe i szybkie. Dostarczają taką jakość i wydajność drukowania, jakiej oczekują klienci od mniejszej, bardziej kompaktowej obudowy – powiedział Sebastian Szpila, Enterprise Account Manager Lexmark Polska. Stalowe elementy zapewniają wytrzymałość i niezawodność, a standardowy druk dwustronny pozwala oszczędzać papier. Trwałość nagrzewnicy minimalizuje konieczność konserwacji, a pełnozakresowe zabezpieczenia firmy Lexmark pomagają chronić sieć oraz wszelkie zastrzeżone informacje dodaje.

Mniejsze i lżejsze

Nowe urządzenia kolorowe przeznaczone są przede wszystkim dla przedsiębiorstw. Zapewniają wyraziste, spójne kolory i zajmują przy tym niewiele miejsca. Drukarki zaprojektowane zostały specjalnie dla małych firm. Stworzone zostały z myślą o niezawodności, wydajności i bezpieczeństwie. Dużym atutem tych urządzeń jest zdolność drukowania do 26/24 stron na minutę* i możliwość zastosowania dodatkowych podajników do większych zadań.

Wybrane właściwości:

  • Kolorowe drukarki 400 serii są o 30 procent mniejsze i o 20 procent lżejsze od poprzednika;

a urządzenie wielofunkcyjne jest o 50 procent mniejsze i o 25 procent lżejsze od poprzednika

  • Drukowanie dwustronne oraz połączenie Wi-Fi są standardem we wszystkich modelach
  • Urządzenia wielofunkcyjne są wyposażone w dwustronny automatyczny podajnik dokumentów
  • Wszystkie modele posiadają 2,8-calowy (7,2 cm) ekran dotykowy z aplikacjami Cloud Connector
  • Możliwość instalacji do dwóch opcjonalnych podajników na 250 arkuszy każdy
  • Wszystkie urządzenia wyposażono w zestaw rozwiązań zabezpieczających Lexmark

Lekkie, kompaktowe i szybkie

 Monochromatyczne urządzenia klasy korporacyjnej obsługują wydruki do 42/40 stron na minutę, a opcjonalny podajnik na 550 arkuszy umożliwia drukowanie większej liczby stron. Wielordzeniowy procesor 1 GHz z łatwością obsługuje duże zadania, a pełne spektrum zabezpieczeń firmy Lexmark pomaga chronić poufne informacje.

Wybrane właściwości:

  • Druk pierwszej strony już w 5,9 sekundy, z szybkością do 42/40 stron na minutę* (format letter/A4) i skanowanie do 96/92 obrazów na minutę* (format letter/A4)
  • Wysokowydajne wkłady, opcjonalny podajnik oraz niezawodność stalowych ram i komponentów o długiej żywotności oznaczają mniej przestojów
  • Druk dwustronny jest standardem we wszystkich modelach

źródło: Lexmark

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: