Roborock S6 MaxV – premiera najnowszego robota robota sprzątającego

Przedstawiamy najnowszy model odkurzacza automatycznego Roborock.

Roborock S6 MaxV, to dobrze znana , wysokiej jakości technologia zamknięta w stylowej i zgrabnej obudowie. Znajdziecie tutaj doskonale znane z poprzednich modeli Roborock rozwiązania, jak nawigacja za pomocą laserowego czujnika LDS, elektroszczotka z gęstego i delikatnego włosia dla lepszego sprzątania, licznie wbudowane czujniki czy pojemny akumulator.

Roborock S6 MaxV

To, co wyróżnia najnowszy model Roborock na tle poprzedników to przełomowy system wizyjnego rozpoznawania przeszkód. Wbudowany system kamer połączony z autorską technologią ReactiveAI sprawia, że robot potrafi precyzyjnie rozpoznać stojące mu na drodze buty, przewody i inne obiekty czyniąc sprzątanie jeszcze dokładniejszym. Jak przystało na flagowy model marki, Roborock S6 MaxV jest niezwykle cichy, a powiększony do niemalże 300 ml zbiornik mopa idealnie sprawdzi się do sprzątania dużych powierzchni.

Jak wszystkie modele Roborock, również i ten, współpracuje z ekosystemem Xiaomi Home, czyniąc sprzątanie prawdziwie „inteligentnym”.

Roborock S6 MaxV już niebawem będzie dostępny u oficjalnego polskiego dystrybutora marki, firmy Jamicon, a także u partnerów handlowych.

Więcej szczegółów wkrótce.

http://www.roborock-poland.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: