Swipe wprowadza płatności Samsung Pay dla użytkowników kart Swipe Card

Swipe Wallet ogłasza, że użytkownicy Swipe Android mogą dodać swoje karty Swipe Visa Debit bezpośrednio do portfela Samsung Pay Wallet.

Swipe Card to karta debetowa Visa zasilana kryptowalutami takimi jak Bitcoin. Usługa pozwala na przeliczanie środków na euro i płatność w każdym miejscu, które przyjmuje płatności kartami Visa. Poprzednio Swipe uruchomiło wsparcie dla Google Pay, a obecnie poszerza ofertę o usługę Samsung Pay, by zwiększyć jej dostępność dla użytkowników Swipe.

Samsung Pay umożliwia posiadaczom kart Swipe Visa dostęp do bezpiecznych i szybkich płatności za pomocą telefonów, smartwatchów i innych urządzeń obsługujących Samsung Pay. Dzięki takiemu zintegrowaniu i powiązaniu z firmą Samsung właściciele kart będą mogli cieszyć się licznymi korzyściami płynącymi z niezakłóconego korzystania z kryptowalut w ponad 50 milionach lokalizacji na całym świecie.
Posiadacze kart w Wielkiej Brytanii, a także w państwach UE takich jak Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Słowacja, Hiszpania i Szwecja poza używaniem Google Pay będą mieć możliwość także korzystania z usługi Samsung Pay, dzięki czemu Swipe będzie pierwszą spółką z ofertą obejmującą międzynarodowy elektroniczny portfel łączący usługi zarówno Samsung Pay, jak i Google Pay w zakresie wielu kryptowalut.

Joselito Lizarondo, prezes zarządu Swipe, powiedział: „bardzo się cieszymy, że będziemy mogli zaoferować posiadaczom naszych kart płatniczych korzystanie z usługi Samsung Pay. Współpraca z firmą Samsung otworzy użytkownikom drzwi do wykorzystywania kryptowalut i dokonywania transakcji za pomocą karty Visa po przeliczeniu na euro przy pomocy usługi crypto seamless. W obecnej sytuacji, gdy z powodu COVID-19 ludzie starają się unikać kontaktu z fizycznymi środkami płatniczymi takimi jak banknoty, a czasem także karty, rozwiązania cyfrowe staje się pomocne w priorytetowym spełnianiu potrzeb naszych klientów„.

źródło: Swipe

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: