realme – znamy datę polskiej premiery flagowca realme X50 Pro i nowych produktów

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, ogłasza premierę trzech kolejnych produktów, w tym wyczekiwanego na polskim rynku flagowca realme X50 Pro. Razem z realme X50 Pro zadebiutuje również smartfon realme 6 Pro oraz słuchawki Air Buds. Produkty zostaną zaprezentowane podczas wideokonferencji, która odbędzie się 12.05. o godz. 11:00.

  • 12 maja na polskim rynku oficjalnie zadebiutują trzy kolejne produkty realme: realme X50 Pro, realme 6 Pro oraz słuchawki Air Buds
  • realme X50 Pro to pierwszy flagowy smartfon realme działający w technologii 5G, wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 865, oraz umożliwiający superszybkie ładowanie o mocy 65W SuperDart
  • realme 6 Pro łączy ekran 90 Hz, wyposażenie w sześć aparatów i szybkie ładowaniem 30 W
  • realme Air Buds wyposażono w niestandardowy układ R1 z łącznością Bluetooth 5.0 o bardzo niskim opóźnieniu, który umożliwia natychmiastowe i stabilne połączenie między słuchawkami dousznymi a smartfonem

realme X50 pro to pierwszy flagowy smartfon realme 5G z procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 865, wyposażonym w rozwiązania umożliwiające superszybkie ładowanie o mocy 65W SuperDart, 64-megapikselowy aparat Hawk Eye AI, 32-megapikselowy ultraszerokokątny aparat selfie In-Display i wyświetlacz Super AMOLED o częstotliwości odświeżania 90Hz.

X50 Pro jest też wyposażony w antenę surround 360 °, co stanowi 200% więcej niż standardowe telefony 4G. X50 Pro 5G potrafi także inteligentnie przełączać się między trybami 4G, a 5G, zmniejszając w ten sposób zużycie energii o 30%.

Z kolei zastosowany ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 865 w technologii 7 nm z wydajnymi rdzeniami A77 może osiągnąć prędkość zegara do 2,84 GHz. Obsługuje technologię Desktop Forward Rendering zapewniającą niesamowity realizm oraz pierwszy w historii sterownik GPU w urządzeniach mobilnych z możliwością aktualizacji.

realme 6 Pro łączy ekran z odświeżaniem 90 Hz, przedni aparat złożony z dwóch obiektywów i cztery obiektywy z tyłu. W poczwórnym aparacie głównym, najważniejszy sensor ma 64 Mpix, kolejne to: 12 Mpix, 8 Mpix (szerokokątny) i 2 Mpix (makro). Oprogramowanie aparatu oferuje również tryb Super Nightscape 3.0 z trybem statywów i Ultra Nightscape. Ulepszone ładowanie błyskawiczne o mocy 30 W umożliwi pełne naładowanie akumulatora realme 4300 mAh w ciągu 60 minut. realme 6 Pro jest również zasilany przez wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 720G. Specyfikacja plasuje go wśród liderów w swoim segmencie cenowym.

 realme Air Buds to pierwsze bezprzewodowe słuchawki marki. realme Air Buds wyposażono w niestandardowy układ R1 z łącznością Bluetooth 5.0 o bardzo niskim opóźnieniu, który umożliwia natychmiastowe i stabilne połączenie między słuchawkami dousznymi a smartfonem. Nowe słuchawki realme to również 12-milimetrowy dynamiczny wzmacniacz basów, 17-godzinna możliwość odtwarzania muzyki, inteligentne elementy sterujące i eliminujące szumy z otoczenia.

Wideokonferencję z premiery smarfonów będzie można obejrzeć 12 maja (start o godzinie 11.00) na kanałach Facebook oraz YouTube.

***

realme w TOP7 najlepiej sprzedających się marek na świecie

Wg danych Counterpoint Research on Smartphone Shipment Market Share Q1 2020 realme zajęło 7. miejsce w globalnym rankingu wysyłek smartfonów w pierwszym kwartale 2020 roku, osiągając wzrost 157% rok do roku i utrzymując pozycję najszybciej rozwijającej się marki smartfonów na świecie. Jako jedna z 2 marek wciąż notuje wzrost sprzedaży, pomimo kilkunastoprocentowych globalnych spadków sprzedaży całego sektora.

źródło: realme

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: