Yanosik z ciekawą usługą – door-to-door do mechanika

Yanosik wprowadził usługę, która ma szczególne zastosowanie w czasie trwającej epidemii koronawirusa. Od teraz możecie szybko odfiltrować zakłady mechaniczne, które oferują usługę door-to-door.

Oznacza to, że nie musicie fatygować się do mechanika, tylko to on podjedzie pod wskazane miejsce i zabierze auto do naprawy. Wystarczy kliknąć w aplikacji Dokąd jedziesz? ➡️ Warsztaty, lub skorzystać z nowej opcji na stronie: https://warsztaty.yanosik.pl/

– Sytuacja, związana z epidemią skłoniła nas do wprowadzenia zmian, które odpowiadają na obecne potrzeby kierowców. Większość Polaków zostaje w domach, by uniknąć zarażenia koronawirusem. Jest to dobry moment na naprawę usterek w samochodzie, które były odkładane ze względu na brak czasu lub potrzebę ciągłego korzystania z auta. Aby nie narażać naszych użytkowników na niebezpieczeństwo zakażenia postanowiliśmy wprowadzić usługę, która maksymalnie ogranicza ich kontakt z wieloma osobami. Dzięki opcji door-to-door, użytkownicy Yanosika mogą pozostać w swoich domach, a mechanik sam podjedzie pod wskazane miejsce i odbierze auto do naprawy – komentuje Julia Rachwalska, Yanosik.

źródło: Yanosik

 

One thought on “Yanosik z ciekawą usługą – door-to-door do mechanika

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: